Banner image

Взяти кредит онлайн у Херсоні

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Питання «Де взяти швидкий кредит» було актуальним завжди. Будь-яка людина може опинитися в ситуації, коли гроші потрібні терміново, а до чергової виплати заробітної плати ще кілька днів.

Піти у ломбард означає ризикнути цінним майном. У банку вимагають багато довідок. Ну, а якщо ви колись невчасно погасили кредит, то вам обов'язково це згадають і в позиці відмовлять. До того ж послуги ломбарду та банку ніяк не можна назвати швидкими, на відміну від послуг сервісу ClickCredit, який видає майже миттєвий кредит онлайн на картку у Херсоні або у будь-якому іншому місті України.

Вигідний кредит онлайн від ClickCredit

На відміну від банків, ClickCredit не вимагає паперових довідок про доходи, потрібно мати лише паспорт громадянина України та ІПН. Нам не потрібна ваша застава та поручителі.

Ми лояльно ставимося до кредитної історії позичальників — кредит у Херсоні одержують більшість клієнтів, котрі до нас звернулися.

До того ж, позика у нас оформляється за лічені хвилини. Нікуди не потрібно ходити, нічого нікому не потрібно пояснювати — ви подаєте заявку онлайн.

Оформити кредит можна на сайті ClickCredit або завантаживши на смартфон його мобільний додаток із Google Play або AppStore. Там ви вибираєте суму та термін кредитування, потім проходите дуже просту реєстрацію, повідомивши про себе мінімальні дані. У вас з'являється «Особистий кабінет». Ще потрібно ввести в систему параметри вашої банківської картки та надіслати заявку на кредит. Трохи зачекати на рішення та одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання - хвилин за п'ять гроші прийдуть на вашу карту. А весь процес триває десь 15 хвилин.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Хто може отримати гроші до зарплати у Херсоні

Наш сервіс видає гроші до зарплати в Херсоні громадянам України, житель Херсона чи його гість може стати клієнтом ClickCredit.

Взяти кредит онлайн у Херсоні: які умови

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування — від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження);

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 60,47% до 19525,37%.

Способи погашення кредиту онлайн на карту у Херсоні

Жодних проблем із погашенням кредиту у наших клієнтів немає. Існує кілька варіантів виплати боргу. Найпростіший та найшвидший — скористатися «Особистим кабінетом». Там є вкладка «Мої кредити», у ній потрібно вибрати опцію «Погашення позички» та ввести дані тієї банківської картки, з якої потрібно списати гроші.

Крім того, погасити позику можна використовуючи інтернет-банкінг або у відділенні свого банку, у касі. Зрештою, є термінали самообслуговування Bank24, City24, EasyPay. Ви можете сплатити борг через них.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Наші переваги у мікрокредитуванні

Чому кредит онлайн у Херсоні від ClickCredit — найрозумніше розв'язання фінансових проблем? Тому що це вигідно, швидко, комфортно та надійно. Судіть самі.

 • Шанси на отримання позички рекордно високі, навіть у тих, хто має погану кредитну історію.

 • Немає паперової тяганини.

 • Не треба обтяжувати своїх друзів проханнями про поруку.

 • Не доводиться ризикувати цінним майном, віддаючи його у заставу.

 • Гроші можна отримати, коли вам заманеться — ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень.

 • Найвища оперативність — на отримання першого кредиту потрібно 15 хвилин, на повторні — не більше 5.

 • Перша позичка видається під мікроскопічний відсоток.

 • При повторних позиках ставка за кредитом може бути знижена вдвічі-втричі внаслідок програми лояльності.

 • Суму до повернення видно ще до того, як клієнт бере кредит. Жодних «підводних рифів» немає.

 • Немає суворого терміну погашення — позику завжди можна продовжити, підписавши додаткову угоду та погасивши відсотки.

Погодьтеся, перерахованого вище цілком достатньо, щоб переконатися: взяти кредит у Херсоні найкраще в ClickCredit.