Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Гроші до зарплати у Луцьку за кілька хвилин

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Не розрахували власні фінансові сили? Гроші закінчилися, а до наступної зарплати ще далеко? Потрібно терміново погасити борг по комуналці, купити ліки дитині або сезонне взуття? Розуміємо і… пропонуємо вихід зі складної ситуації — швидкі позики Луцьк від СlickCredit.

Гроші до зарплати: онлайн кредит в Луцьку за 15 хвилин

На нашому сервісі ви можете взяти кредит в Луцьку за лічені хвилини, навіть не виходячи з дому. Для отримання кредиту варто лише:

 1. Зайти на сайт або скачати наш безкоштовний застосунок із PlayМаркет або AppStore та створити особистий кабінет, вказавши дані паспорта, ідентифікаційний код, мобільний телефон і номер вашої банківської картки, на який ми відправимо онлайн кредит Луцьк. 

Працюємо з усіма банками України, вимог до балансу на карті немає.

 1. На калькуляторі-бігунці встановити суму кредиту та термін, на який ви хочете отримати гроші. Програма миттєво розрахує, скільки коштів вам потрібно буде повернути — кредит і відсотки.

Зважте, чи готові взяти на себе це фінансове зобов’язання. Підходить? Тоді рухайтеся далі:

 1. Натисніть “Отримати кредит” і вже за 15 хвилин гроші до зарплати Луцьк зручненько лежатимуть на вашій банківській карті після прийняття рішення, ознайомлення із паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання. 

Користуйтеся  онлайн позикою із задоволенням та максимальною користю!

Графік роботи вас точно задовольнить: працюємо онлайн 24\7, 365 днів у році, тож завжди до ваших послуг.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Хто може взяти вигідний кредит на картку в Луцьку — отримати гроші?

На сайті СlickCredit мікрокредит онлайн в Луцьку доступний громадянам України віком від 18 років. 

Умови отримання мікрокредиту онлайн в Луцьку на сайті СlickCredit

 

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Це буде приємне та перспективне знайомство, обіцяємо!

Як погасити онлайн кредит?

Мікрокредит Луцьк погасити простіше, ніж випити улюблену каву. Ви можете зробити це в особистому кабінеті, скористатися інтернет-банкінгом або терміналами самообслуговування  (Bank24, City24, EasyPay). А поціновувачі олдскулу можуть завітати до банку та повернути кредит, вказавши касиру наші реквізити. 

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Найбільші переваги мікрокредитування в Сlick Credit: чому варто оформити кредит у нас

Зізнаємось: ми — невиправні перфекціоністи. Тому робимо усе можливе, аби запропонувати вам ідеальний сервіс, який складається з:

 • швидкого обслуговування. Опрацьовуємо вашу заявку  на кредит онлайн Луцьк  до 15 хвилин при графіку роботи 24/7 — без вихідних та святкових днів. А на те, щоб оформити кредит у вас піде 5-10 хвилин;

 • лояльності. Підтверджуємо більшість заявок;

 • мінімальних вимог до пакету документів. Щоб взяти кредит у Луцьку на картку, вам потрібні лише паспорт, код та діюча картка будь якого українського банку. Даємо гроші без поручителів і застави — усе це не потрібно для отримання кредиту;

 • відкритості до ваших потреб. Не маєте змоги повернути кредит у запланований строк? Буває! Сплачуйте відсотки, підпишіть додаткову угоду та продовжуйте користуватися коштами на власний розсуд.

 • веселощів. Так, так: з фінустановою може бути весело! У нас діє крута програма лояльності та розроблена спеціальна гра. А ще регулярно піднімаємо вам настрій акціями, розіграшами знижок, бонусів та іншими “плюшками”.

Потрібна фінансова допомога? Тепер ви знаєте, як нас знайти — просто у своєму смартфоні :).