Banner image

Гроші в борг

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Життя часто підкидає нам виклики, приємні та не дуже. Наприклад, дитина залила чаєм ноутбук, або на горизонті з'явилася приваблива знижка на товар, про який ви давно мріяли. А може, виникла необхідність швидко оплатити медичні послуги для рідної людини. Де в такому разі взяти гроші в борг швидко, якщо сімейний бюджет порожній? Не поспішайте турбувати друзів та близьких. Існує сучасний спосіб — оформити кредит онлайн на карту. Ми в ClickCredit розуміємо ваші потреби і готові забезпечити вас необхідною фінансовою підтримкою в найкоротші терміни.

Переваги та недоліки отримання грошей в борг

Переваги:

 1. Швидкість та зручність. Щоб отримати гроші в борг, не потрібно пристосовуватися до графіку роботи наших офісів та стояти в чергах. Усе, що потрібно — доступ до інтернету. Процес подачі заявки займає кілька хвилин. Рішення приймає автоматична скорингова система. Якщо воно позитивне, гроші зараховуються майже миттєво.
 2. Доступність. Наш сервіс надає можливість терміново взяти гроші в борг без зайвих документів. Не потрібна навіть паперова довідка про доходи. Це особливо важливо для тих, хто тимчасово не має офіційного працевлаштування або має нерегулярні доходи.
 3. Гнучкість. Онлайн-кредити пропонують широкий вибір сум та строків погашення. Так, у ClickCredit ви можете позичити від 100 до 30 000 грн, та встановити зручний для вас графік погашення — від 5 до 30 днів. 
 4. Конфіденційність. Усі дані, які ви надаєте під час оформлення позики, залишаються конфіденційними. Ми не телефонуємо клієнтам додому або на роботу, та не розголошуємо отриману від клієнтів інформацію. 

Недоліки:

 1. Високі відсоткові ставки. Одним з основних недоліків споживчого кредиту, що видається онлайн фінансовими компаніями, є відсоткові ставки. Вони можуть бути вищими порівняно з традиційними банківськими кредитами. Це пов'язано з високими ризиками для кредиторів, головний девіз яких — зробити гроші доступними для всіх.
 2. Ризик потрапити в боргову пастку. Якщо не планувати свої витрати та погашення кредиту ретельно, є ризик зав’язнути в боргах. Наразі чи не всі кредитори застосовують підвищені ставки за прострочення. А це, в свою чергу, призводить до збільшення суми боргу.
 3. Обмежені суми. Онлайн-кредити — це завжди невеликі гроші в борг, десь у розмірі середньої зарплати. За такий кредит можна купити, скажімо, телевізор, але неможливо — авто або нерухомість. Таким чином, вони зручні длише для покриття дрібних та середніх витрат.
 4. Залежність від інтернету та технічних засобів. Щоб отримати гроші в борг на карту, потрібен доступ до інтернету та відповідний пристрій. У разі технічних проблем або відсутності інтернет-з'єднання, процес отримання грошей може затриматися.

Умови отримання грошей в борг у ClickCredit

Де швидко взяти гроші в борг онлайн? Якщо вам терміново потрібні кошти, ClickCredit пропонує найзручніший і найшвидший спосіб отримати гроші на карту. Ми створили умови, які враховують ваші потреби і забезпечують максимально простий процес отримання кредиту.

Як взяти кредит у ClickCredit?

Для цього потрібно виконати декілька простих кроків.

 1. Реєстрація та заповнення заявки. Перейдіть на наш сайт і зареєструйтеся. Заповніть просту онлайн-заявку. Не хвилюйтеся, ваші дані захищені, інформація конфіденційна.
 2. Вибір умов кредиту. Виберіть суму кредиту та строк, на який вам потрібні гроші. Ви одразу побачите розрахунок відсотків і кінцеву суму, яку потрібно буде повернути.
 3. Підтвердження заявки. Після заповнення заявки потрібно підтвердити свою особу за допомогою BankID.
 4. Отримання грошей. Після підтвердження ваша заявка буде розглянута протягом кількох хвилин. У разі позитивного рішення, ви миттєво отримаєте гроші в борг на свою банківську картку.

Не втрачайте час — отримайте гроші вже зараз!

ClickCredit — це ваш надійний партнер у вирішенні фінансових труднощів. Ми пропонуємо швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Довіряйте професіоналам і користуйтеся всіма перевагами сучасного фінансового сервісу.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image