Часто задавані питання

 • Попередження для клієнта про можливі наслідки користування кредитом
  ПОПЕРЕДЖЕННЯ
  • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

   

  • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

   

  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування» (не застосовується в період карантину);   

   

  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, але не довше 90 календарних днів наявної заборгованості поспіль (не застосовується в період карантину). 

   

  • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

   

  • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

   

  • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

   

  • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

   

  • Споживач має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів в особистому кабінеті клієнта;

   

  • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;

   

  • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту

   

 • Чому ClickCredit?
  1. Коротка анкета — для отримання кредиту потрібен тільки паспорт, код, мобільний телефон та банківська картка.
  2. Ми не вимагаємо фото.
  3. Ми не дзвонимо друзям або на роботу.
  4. Швидке рішення про видачу кредиту.
  5. Оплата тільки за дні фактичного користування кредитом.
  6. Можна продовжити кредит навіть в простроченні.
  7. Максимально безпечно.
  8. Ми такі ж люди, і говоримо з тобою на одній мові.

  Ми працюємо через веб-сайт та мобільний додаток. Нам не потрібні відділення або великі інтернет-сайти. Зареєструйся та отримай доступ до швидкого кредиту. Переконайся прямо зараз!

 • Максимальна сума та термін кредиту?

  Перший кредит — 1000 грн. Повторний кредит може бути до 15 000 грн, але перед схваленням кожної позики система проводить аналіз та приймає рішення про видачу максимально можливої ​​суми на даний момент.
  Максимальний термін кредитування не обмежений — ви можете взяти кредит на термін від 1 до 30 днів та продовжувати його, сплачуючи відсотки.

 • Що потрібно для отримання кредиту?
  1. Паспорт
  2. Ідентифікаційний код
  3. Комп’ютер, ноутбук або смартфон, підключені до мережі інтернет
  4. Телефон (на нього прийде повідомлення)
  5.  Особиста банківська картка
 • Як отримати кредит?
  1. Пройдіть найпростішу реєстрацію (через веб-сайт https://clickcredit.ua/ або після завантаження мобільного додатку ClickCredit на Вашому смартфоні, натиснувши відповідну кнопку в GooglePlay/AppStore)
  2. Виберіть суму та термін
  3. Додайте банківську картку
  4. Через мить отримаєте гроші
 • На картку якого банку можливо отримати кредит?

  Кредит в ClickCredit можна отримати на активну картку, видану на твоє ім'я будь-яким банком України. Перевірка картки здійснюється без блокування певної суми на вашому рахунку. Відповідно, баланс картки на момент її прив'язки в сервіс не має значення.

  Для верифікації картки потрібно ввести код перевірки з SMS-повідомлення, яке надійде на номер телефону, прив'язаний до банківської картки, або на твій інтернет-банкінг. Процес верифікації займе не більше двох хвилин твого часу.

 • Де я можу оплатити кредит?

  Шановний клієнт, кожен користувач ClickСredit може сплатити кредит зручним для себе способом. Ми пропонуємо вам ознайомитися з детальною інструкцією про те, де можна сплатити кредит. Детальніше