Статті від наших експертів

Які документи необхідно підготувати для оформлення кредиту

 

У кожного в житті трапляються несподівані труднощі. Ці ситуації можуть бути пов'язані з різного роду фінансовими негараздами, такими як затримки зарплати або несподівані витрати на лікування чи відновлення майна після обстрілу окупантами. Події останніх років рідко дозволяють розслабитись, підкидаючи ті чи інші несподіванки, і важливо мати надійну фінансову подушку для їх вирішення.

Першими руку допомоги подають родичі та друзі. Але не завжди у них є необхідна сума, яку можна з легкістю викроїти з бюджету. Тому варто розглядати й альтернативні варіанти, такі як кредит в банку або звернення до фінансових компаній.

Чи можна взяти кредит на чужий паспорт і як діяти, якщо на вас оформили кредит

 

Коли мова йде про оформлення кредиту, перший критерій, на який звертає увагу фінансова компанія, — це особисті дані позичальника. Паспорт — основний документ, який підтверджує особистість громадянина. Але що робити, якщо паспорт втрачено? Чи можна взяти кредит на чужий паспорт та що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит, розглянемо у цій статті.

Чим відрізняється розстрочка від кредиту: пояснюємо відмінності

Спосіб оплати за товар або послугу, при якому покупець може отримати продукт відразу, а платити за нього поступово, у встановлені терміни — це відповідь на питання “що таке розстрочка”. Її можуть надавати продавці товарів і послуг, безпосередньо в магазинах, студіях та інших закладах, які мають відповідні дозволи та угоди з фінансовими установами. Під час оформлення розстрочки зазвичай необхідно внести аванс — частину від вартості продукту.

Що таке технологія Banking ID, як вона працює та як користуватись

 

 

Онлайн отримання фінансових, юридичних та адміністративних послуг з кожним днем набуває все більшої популярності. Це зручно, безпечно та економить час. Щоб убезпечити кредитора та позичальника від шахрайських схем, спрямованих на використання чужих документів, НБУ рекомендує використовувати BankID. 

МФО — це: види та особливості мікрофінансових організацій

МФО — це небанківська установа, яка надає короткострокові позики невеликого обсягу. Розшифровується як мікрофінансова організація. Зростаюча популярність цих структур свідчить про те, що їхні переваги перевищують недоліки.

Україна не має окремого закону про мікрофінансові організації, але їхня діяльність регулюється низкою нормативних актів загального характеру та має свої особливості.

Важливо відрізняти мікрокредитні компанії від кредитних спілок. Перші надають власні кошти усім повнолітнім громадянам України. Другі ж видають позики виключно учасникам своєї спільноти.

 

Цілодобовий кредит онлайн

Мало знайдеться людей, які ніколи не стикалися з фінансовою скрутою. Причому часто вона виникає раптово. Наприклад, захворів хтось із родичів і потрібні гроші на операцію, чи з’явилася потреба у терміновому ремонті…

Куди бігти? У банк? Але банки не працюють, наприклад, уночі чи у вихідні дні. А ще в банк потрібно нести купу довідок, збирати які в екстрених випадках немає часу. Та й дають банки позику далеко не всім, зокрема, позичальник повинен мати офіційні джерела доходу, а їх у ці нелегкі часи мають не всі. У ломбард? Однак туди потрібно нести цінні речі для забезпечення позики, але ж їх ще потрібно мати. І знову ж таки, для походу в ломбард потрібен час. Ось якби можна було отримати кредит онлайн цілодобово на картку…

Терміново потрібні гроші? Click Credit Вам допоможе

На щастя, розвиток сучасних технологій не обійшов стороною і сферу фінансових послуг. Інтернет та мобільний зв'язок дозволили створити фінансові сервіси, за допомогою яких можна отримати цілодобовий кредит онлайн — де б Ви не знаходилися, та в будь-який момент часу.

Використовуючи сервіс Click Credit, Ви отримаєте позику прямо на картку в режимі 24/7. Без паперових довідок, без тяганини. І нікуди не треба ходити, нікому нічого не треба доводити. 5 хвилин — і гроші надійдуть на Ваш рахунок.

Отримайте цілодобовий кредит онлайн, не виходячи з дому: умови

Ви маєте змогу оформити позику «не встаючи з дивана». Завдяки Click Credit будь-який громадянин України, який досяг 18 років, може отримати кредит онлайн цілодобово. Для цього потрібно лише мати:

• паспорт;

• ідентифікаційний код (ІПН);

• мобільний телефон;

• доступ до Інтернету.

 

Прості кроки для отримання грошей у кредит у будь-який час доби

Ми готові видати вам кредит цілодобово, за лічені хвилини у будь-який день тижня. Дії, які для цього необхідно зробити, дуже прості.

Для початку потрібно завантажити на свій смартфон програму Click Credit з Google Play (якщо Ваш телефон працює на Android) або AppStore (якщо у вас телефон Apple). Інший варіант — зайти на наш сайт.

Тепер потрібно зареєструватися, щоб відкрити «Особистий кабінет». Процедура проста — треба ввести свої дані, зокрема номер та серію паспорта, ІПН. Потім вибираєте обсяг позички та термін, на який берете гроші. При цьому Ви одразу бачите всю суму, яку потрібно буде повернути — все дуже прозоро! Повідомляєте системі дані банківської картки, на яку Вам зручно отримати гроші. Вам приходить код, який також потрібно ввести (це страховка від шахрайства). Очікуєте на рішення. Ознайомитись із паспортом кредиту та підписати договір попередньо ознайомившись із його умовами. І все. За кілька хвилин гроші — у Вас на рахунку.

Дарʼя Рудяк Директор з Маркетингу
Швидкий кредит на картку

 

Життя — найталановитіший режисер: воно уміло чергує приємні та не дуже події. Прорвала труба у ванній, родич запросив на День народження, а квитки у країну вашої мрії якраз по акції? І все це за один тиждень до зарплати, коли коштів практично не залишилось?

Вирішенням проблеми можуть стати швидкі онлайн кредити на картку.

Дарʼя Рудяк Директор з Маркетингу
Миттєвий кредит онлайн на карту

Життя сповнене несподіванок, приємних та не дуже. Потекли та потребують заміни труби опалення, потріскалися шибки з вини "добрих" сусідів, терміново знадобилися дорогі ліки або ж підійшла дата для погашення комунальних боргів?.. Витрат останнім часом — усе більше, а зарплата, як завше, не встигає за інфляцією. Не завжди рідні мають змогу вас виручити, а взяти кредит у банку — ще той квест.

У випадку фінансового форс-мажору виручить миттєвий кредит онлайн.

Дарʼя Рудяк Директор з Маркетингу
Чому варто взяти гроші онлайн у ClickCredit?
Денис Суханов Директор департаменту з операційної діяльності