Banner image

Кредит 24/7

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Іноді життя підкидає несподівані сюрпризи: раптом посеред ночі ви згадали про несплачений рахунок або побачили омріяні туфлі на розпродажі. Як тут заснути? Навіть, якщо грошей на картці немає, вихід є. Послуга “кредити онлайн” доступна цілодобово. Тож ви можете отримати кошти у будь-який час доби, незалежно від дня тижня чи святкових днів. 

Зручно, чи не так? А як щодо “підводних каменів”? Поговоримо про них у цій статті.

Коли варто звернутися за кредитом 24/7?

Не у всіх є товариші, яким можна зателефонувати опівночі з проханням «позич 300 грн, бо зник інтернет, потрібно поповнити рахунок”. Навіть дуже близьких родичів не варто будити з таким проханням – можна замість грошей “отримати на горіхи”. Значно ефективніше та комфортніше психологічно — взяти кредит онлайн 24/7 на картку. 

Проте, варто пам'ятати: кредит – це не соціальна допомога, а фінансова послуга, яка надається за певну плату. Тому користуватися нею варто лише тоді, коли виникла нагальна потреба або форс-мажор. Розглянемо декілька типових ситуацій, у яких кредит може стати в нагоді:

 1. Не вистачає грошей на продукти, а до отримання зарплати залишився тиждень.
 2. Вигідна акція в магазині: товар із величезною знижкою, яка ось-ось закінчиться.
 3. Запросили на весілля, а коштів на подарунок немає.
 4. Раптова хвороба: терміново потрібно купити ліки.
 5. Поломка техніки: дитина розлила чай на ноутбук, потрібно нести в сервіс.
 6. Ситуація у ресторані: забули гаманець, грошей на картці немає, проблему треба вирішити миттєво.

В Україні цілодобово видають кредити десятки компаній. Умови у всіх різні. До кого звернутися?

Як обрати кредитора?

Коли гроші потрібні “на вчора”, найгірше, що можна зробити — поспішити з вибором кредитора. Знайти, де позичити, дуже легко — досить ввести в гугл запит «отримати онлайн кредит 24/7 на картку». Браузер не лише надасть вам посилання на мікрофінансові організації, але й надовго наповнить вашу стрічку рекламою на цю тему. Проте поспішні рішення, прийняті споживачем, можуть призвести до оформлення позики на невигідних умовах. Щоб уникнути цього, важливо дотримуватися кількох рекомендацій:

 1. Користуйтеся спеціальними сайтами для порівняння умов кредитування. Є ресурси, на яких порівнюється процентна ставка, максимальні суми кредитування та інші умови найбільших українських фінансових компаній. Завдяки таким сайтам можна швидко знайти найвигідніші пропозиції.
 2. Обирайте кілька варіантів. Зупиніться на 2-3 компаніях, які пропонують найкращі умови. Це дозволить мати резервні варіанти на випадок, якщо у першій компанії відмовлять у наданні кредиту.
 3. Перевіряйте ліцензії та законність діяльності. Це допоможе уникнути співпраці з недобросовісними організаціями.
 4. Вивчайте репутацію компанії. Перегляньте інформацію про компанію в інтернеті: чи немає у неї проблем із законодавством, сплатою податків тощо. Відгуки інших користувачів також можуть бути корисними. Якщо більшість відгуків негативні, варто замислитися, чи варто звертатися до такого кредитора.

Вибір надійного кредитора – це запорука вашої фінансової безпеки. Дотримуючись цих порад, ви зможете уникнути неприємних сюрпризів і обрати найбільш вигідні умови кредитування.

Які вимоги до позичальників?

Порівняно з банками, вимоги до позичальників у фінансових компаній мінімальні. Але, враховуючи високий ризик такого рішення для самих фінкомпаній, відсотки будуть вищі, ніж у банках, а суми кредитування — значно нижчі та на короткий строк. Однак, клієнти, які звертаються не вперше та добре себе зарекомендували, можуть розраховувати на більші суми, довший строк кредитування та програму лояльності.

Основні вимоги до позичальників такі:

 1. Громадянство України.
 2. Реєстрація та проживання на території, підконтрольній Україні, та не в зоні активних бойових дій.
 3. Повноліття.

Величезною перевагою фінансових компаній перед банками та ломбардами є те, що поручителі та застава не потрібні. Це значно спрощує процес отримання кредиту та робить його доступним для широкого кола клієнтів.

Навіть неідеальна кредитна історія — невелика перешкода отримати позику в фінкомпанії. До неї тут ставляться лояльно. Якщо у вас раніше були проблеми із виплатою кредитів, шанс отримати невелику суму є. Вдалося вчасно розрахуватися? Чудово! Отже, ваша кредитна історія покращиться. Це, до речі, ефективний лайфхак для відновлення довіри у кредитних організацій.

Заявки на онлайн кредит 24/7 розглядаються автоматично без участі людини, що значно прискорює процедуру скорингу та спрощує отримання коштів. 

Чи безпечно співпрацювати з фінкомпаніями?

В Україні небанківські фінансові компанії працюють під наглядом Національного банку України та в межах чинного законодавства. 

Обсяг штрафних санкцій та колекторські дії суворо обмежені правовим полем. Звертаючись до небанківських фінансових компаній, ви можете бути впевнені, що ваші інтереси та права будуть захищені на законодавчому рівні. Працювати з ними — безпечно та надійно. Але все вище сказане стосується лише ліцензованих фінансових компаній, які видають кредит онлайн на карту 24/7.

Скільки можна отримати та коли повертати?

Пропозицій на ринку мікрокредитування дуже багато. Серед них можна знайти навіть кредити з нульовою ставкою – це не обман. Через високу конкуренцію фінансові компанії намагаються залучити нових клієнтів вигідними умовами.

Так, у ClickCredit можна отримати перший кредит зі ставкою 0,01% на день. Це може бути до 500 грн на строк до 10 днів. Якщо вам потрібна більша сума – до 3000 грн або на довший строк – до 20 днів, ставка першого кредиту буде 1% на день. При наступних зверненнях можна буде позичити до 30 000 грн на строк до 30 днів. Процентна ставка становитиме 1,5% на день, але може знижуватися до 50% завдяки програмі лояльності.

Чи можна взяти в борг у фінкомпанії солідну суму, наприклад, сто тисяч гривень? Так, в Україні є компанії, готові виділити такі гроші. Проте ми б рекомендували такого значного розміру суми позичати в банках, там переплата буде меншою. Загалом мікрофінансові організації не призначені для таких великих позик. Вони видають "гроші до зарплати", тобто, невеликі суми, які легко повернути з наступної получки. Мікрозайм 24/7 зручний тим, що дозволяє вирішити нагальні фінансові питання швидко та без зайвих формальностей.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image