Banner image

Цілодобовий кредит онлайн

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 90% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Мало знайдеться людей, які ніколи не стикалися з фінансовою скрутою. Причому часто вона виникає раптово. Наприклад, захворів хтось із родичів і потрібні гроші на операцію, чи з’явилася потреба у терміновому ремонті…

Куди бігти? У банк? Але банки не працюють, наприклад, уночі чи у вихідні дні. А ще в банк потрібно нести купу довідок, збирати які в екстрених випадках немає часу. Та й дають банки позику далеко не всім, зокрема, позичальник повинен мати офіційні джерела доходу, а їх у ці нелегкі часи мають не всі. У ломбард? Однак туди потрібно нести цінні речі для забезпечення позики, але ж їх ще потрібно мати. І знову ж таки, для походу в ломбард потрібен час. Ось якби можна було отримати кредит онлайн цілодобово на картку…

Терміново потрібні гроші? Click Credit Вам допоможе

На щастя, розвиток сучасних технологій не обійшов стороною і сферу фінансових послуг. Інтернет та мобільний зв'язок дозволили створити фінансові сервіси, за допомогою яких можна отримати цілодобовий кредит онлайн — де б Ви не знаходилися, та в будь-який момент часу.

Використовуючи сервіс Click Credit, Ви отримаєте позику прямо на картку в режимі 24/7. Без паперових довідок, без тяганини. І нікуди не треба ходити, нікому нічого не треба доводити. 5 хвилин — і гроші надійдуть на Ваш рахунок.

Отримайте цілодобовий кредит онлайн, не виходячи з дому: умови

Ви маєте змогу оформити позику «не встаючи з дивана». Завдяки Click Credit будь-який громадянин України, який досяг 18 років, може отримати кредит онлайн цілодобово. Для цього потрібно лише мати:

• паспорт;

• ідентифікаційний код (ІПН);

• мобільний телефон;

• доступ до Інтернету.

 

Прості кроки для отримання грошей у кредит у будь-який час доби

Ми готові видати вам кредит цілодобово, за лічені хвилини у будь-який день тижня. Дії, які для цього необхідно зробити, дуже прості.

Для початку потрібно завантажити на свій смартфон програму Click Credit з Google Play (якщо Ваш телефон працює на Android) або AppStore (якщо у вас телефон Apple). Інший варіант — зайти на наш сайт.

Тепер потрібно зареєструватися, щоб відкрити «Особистий кабінет». Процедура проста — треба ввести свої дані, зокрема номер та серію паспорта, ІПН. Потім вибираєте обсяг позички та термін, на який берете гроші. При цьому Ви одразу бачите всю суму, яку потрібно буде повернути — все дуже прозоро! Повідомляєте системі дані банківської картки, на яку Вам зручно отримати гроші. Вам приходить код, який також потрібно ввести (це страховка від шахрайства). Очікуєте на рішення. Ознайомитись із паспортом кредиту та підписати договір попередньо ознайомившись із його умовами. І все. За кілька хвилин гроші — у Вас на рахунку.

Як погасити кредит на картку?

Якщо взяти кредит цілодобово на картку зовсім нескладно, то повернути його ще простіше. В «Особистому кабінеті» у вкладці «Мої кредити» є позиція «Погашення позички». Вносите туди дані Вашої картки (тієї, з якої погашаєте кредит). Ось і все.

Але якщо хочете, є ще кілька способів повернути позику, взяту в Click Credit, зокрема:

• у Вашому банку — через інтернет-банкінг чи касу;

• у терміналах самообслуговування Bank24, EasyPay, City24;

• через сайти наших партнерських організацій Bank24 чи City24.

Якщо цілодобовий кредит — Click Credit

Цілодобовий кредит на картку від Click Credit має низку переваг.

• Нема потреби збирати купу довідок та документів.

• Не потрібна застава, не потрібні поручителі.

• Ми надаємо кредити цілодобово, на картку будь-якого банку України, в будь-якому місті країни, де б Ви не знаходилися (окрім окупованих територій).

• Висока швидкість отримання грошей — Ви маєте можливість не тільки взяти кредит онлайн на картку цілодобово, але й витратити на це лічені хвилини.

• Повна прозорість умов — обираючи суму позики та термін кредитування, людина одразу бачить скільки грошей має повернути.

• Можливість пролонгації позики за допомогою підписання додаткової угоди та сплати відсотків, якщо клієнт не може повернути гроші вчасно.

• Символічний відсоток для нових клієнтів, система знижок та промокодів для осіб, які беруть кредит повторно.

• Відсотки нараховуються лише за час користування позикою: раніше погасив — менше заплатив.

Якщо у вас раптово виникла потреба в грошах — негайно звертайтесь до Click Credit, ми даємо кредит на картку онлайн цілодобово.

Якщо вам не дали позику у банку чи небанківській фінустанові — звертайтеся до нас, ми завжди готові допомогти Вам.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Послуги кредитування в ClickCredit