Banner image

Взяти кредит онлайн без дзвінків родичам

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Необхідний кредит, щоб купити ліки, полагодити трубу у ванній чи, зрештою, придбати дитині подарунок, про який вона так мріє? Розуміємо! Так само, як і вашу нелюбов до дзвінків від різних установ і організацій. Тому СlickCredit пропонує кредити онлайн на картку без дзвінків близьким чи друзям.

Для чого дзвонять під час оформлення кредиту?

Отримання кредиту у банку — справа кропітка та, як правило, малоприємна: менеджер пропонує не лише заповнити купу паперів, а й вказати контактні телефони отримувача грошей та його близьких. 

Це робиться для того, щоб підтримувати зв’язок з кредитором, у тому числі, у випадку прострочення виплат по позиці чи для надсилання рекламних пропозицій. Банківські працівники можуть  просити ваших родичів та друзів нагадати вам про заборгованість, навіть якщо до сплати залишилось кілька днів.

Хочете обійтися без надання контактних даних своїх рідних чи друзів? СlickCredit видає кредити онлайн на карту без дзвінків близьким та бюрократії:

Як взяти кредит на карту без дзвінків рідним?

Кредити онлайн без дзвінків рідним чи друзям — це мрія чи не кожного, у кого хоча б раз у житті траплявся фінансовий форс-мажор, коли гроші потрібні вже і зараз. 

Спокійно! У нас отримати швидкі кредити без дзвінків близьким можна менше, ніж за 10 хвилин за простим алгоритмом:

  1. Зайдіть на сайт чи скачайте наш безкоштовний додаток з AppStore або GooglePlay. Тут потрібно зареєструватися, заповнивши просту анкету.

  2. Скориставшись калькулятором-бігунком, встановіть необхідну суму позики та термін погашення. Автоматично нараховуються відсотки, які потрібно сплатити за кредит онлайн на картку без дзвінків рідним — більше ніяких прихованих комісій та платежів.

Усе підходить? Тоді справа за малим:

  1. Вкажіть номер банківської картки, на яку ми можемо вам надсилати швидкі кредити без дзвінків близьким та подайте заявку.

Дайте нам пару хвилин на обробку інформації, ознайомтесь із паспортом кредиту та підпишіть договір на отриманння коштів попередньо вивчивши його умови  і … позика на вашій картці! 

Послуга доступна 24/7, навіть у вихідні та святкові дні: ми готові видати кредит на карту цілодобово без дзвінків рідним і зайвих питань.

Умови мікрокредитування без дзвінків рідним і відмов — зручно і просто

Щоб у Click Credit  взяти кредит онлайн на карту без дзвінків близьким, потрібно бути повнолітнім та мати:

  • паспорт громадянина України, щоб підтвердити особу, та  ідентифікаційний код;

  • активну картку будь-якого банку України з будь-яким балансом на ній;

  • доступ до мережі Інтернет із будь-якого гаджету, щоб подати заявку на онлайн кредит без дзвінків рідним та друзям;

  • мобільний телефон, адже під час заповнення анкети на нього приходить SMS з підтвердженням на швидкий кредит без дзвінків близьким;

Кілька хвилин — і кредити на карту без дзвінків рідним на нагальні потреби вже у вас одразу після того як ви отримаєте рішення, ознайомтесь із паспортом кредиту та підпишете договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. Скористайтесь грошима з максимальною користю!

Взяти кредит без дзвінків рідним і відмов у СlickCredit

Команда СlickCredit впевнена: вирішення фінансових питань потребує особливої делікатності. А ще довіряємо своїм клієнтам, тому ми не лише видаємо кредити без дзвінків рідним, а й без довідки про доходи (паперового документу), поручителів та застави.

Ми підтверджуємо заявку на кредит у більшості випадків. Причина відмови здебільшого — помилка у заповненні анкети: неправильно внесені паспортні дані чи невірно вказаний номер банківської картки. Внесіть зміни у заявку — і отримайте рішення за заявкою без дзвінків близьким чи друзям. Також ми змушені відмовляти клієнтам, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тому що ми не можемо гарантувати там збереження даних.

Ми створювали цей сервіс, як для себе. А ми любимо приємні сюрпризи :). Тому у нас можна не лише взяти кредит без дзвінків близьким, а й прийняти участь у різноманітних розіграшах та акціях, зіграти у гру та скористатися програмою лояльності. Бо ж тут усі свої — переконайтеся самі.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image