Banner image

Взяти кредит онлайн без дзвінків родичам

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 90% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Необхідний кредит, щоб купити ліки, полагодити трубу у ванній чи, зрештою, придбати дитині подарунок, про який вона так мріє? Розуміємо! Так само, як і вашу нелюбов до дзвінків від різних установ і організацій. Тому СlickCredit пропонує кредити онлайн на картку без дзвінків близьким чи друзям.

Для чого дзвонять під час оформлення кредиту?

Отримання кредиту у банку — справа кропітка та, як правило, малоприємна: менеджер пропонує не лише заповнити купу паперів, а й вказати контактні телефони отримувача грошей та його близьких. 

Це робиться для того, щоб підтримувати зв’язок з кредитором, у тому числі, у випадку прострочення виплат по позиці чи для надсилання рекламних пропозицій. Банківські працівники можуть  просити ваших родичів та друзів нагадати вам про заборгованість, навіть якщо до сплати залишилось кілька днів.

Хочете обійтися без надання контактних даних своїх рідних чи друзів? СlickCredit видає кредити онлайн на карту без дзвінків близьким та бюрократії:

Як взяти кредит на карту без дзвінків рідним?

Кредити онлайн без дзвінків рідним чи друзям — це мрія чи не кожного, у кого хоча б раз у житті траплявся фінансовий форс-мажор, коли гроші потрібні вже і зараз. 

Спокійно! У нас отримати швидкі кредити без дзвінків близьким можна менше, ніж за 10 хвилин за простим алгоритмом:

 1. Зайдіть на сайт чи скачайте наш безкоштовний додаток з AppStore або GooglePlay, щоб отримати позику онлайн на картку. Тут потрібно зареєструватися, заповнивши просту анкету.

 2. Скориставшись калькулятором-бігунком, встановіть необхідну суму позики та термін погашення. Автоматично нараховуються відсотки, які потрібно сплатити за кредит онлайн на картку без дзвінків рідним — більше ніяких прихованих комісій та платежів.

Усе підходить? Тоді справа за малим:

 1. Вкажіть номер банківської картки, на яку ми можемо вам надсилати швидкі кредити без дзвінків близьким та подайте заявку.

Дайте нам пару хвилин на обробку інформації, ознайомтесь із паспортом кредиту та підпишіть договір на отриманння коштів попередньо вивчивши його умови  і … позика на вашій картці! 

Послуга доступна 24/7, навіть у вихідні та святкові дні: ми готові видати кредит на карту цілодобово без дзвінків рідним і зайвих питань.

Умови мікрокредитування без дзвінків рідним і відмов — зручно і просто

Щоб у Click Credit  взяти кредит онлайн на карту без дзвінків близьким, потрібно бути повнолітнім та мати:

 • паспорт громадянина України, щоб підтвердити особу, та  ідентифікаційний код;

 • активну картку будь-якого банку України з будь-яким балансом на ній;

 • доступ до мережі Інтернет із будь-якого гаджету, щоб подати заявку на онлайн кредит без дзвінків рідним та друзям;

 • мобільний телефон, адже під час заповнення анкети на нього приходить SMS з підтвердженням на швидкий кредит без дзвінків близьким;

Кілька хвилин — і кредити на карту без дзвінків рідним на нагальні потреби вже у вас одразу після того як ви отримаєте рішення, ознайомтесь із паспортом кредиту та підпишете договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. Скористайтесь грошима з максимальною користю!

Взяти кредит без дзвінків рідним і відмов у СlickCredit

Команда СlickCredit впевнена: вирішення фінансових питань потребує особливої делікатності. А ще довіряємо своїм клієнтам, тому ми не лише видаємо кредити без дзвінків рідним, а й без довідки про доходи (паперового документу), поручителів та застави.

Ми підтверджуємо заявку на кредит у більшості випадків. Причина відмови здебільшого — помилка у заповненні анкети: неправильно внесені паспортні дані чи невірно вказаний номер банківської картки. Внесіть зміни у заявку — і отримайте рішення за заявкою без дзвінків близьким чи друзям. Також ми змушені відмовляти клієнтам, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тому що ми не можемо гарантувати там збереження даних.

Ми створювали цей сервіс, як для себе. А ми любимо приємні сюрпризи :). Тому у нас можна не лише взяти кредит без дзвінків близьким, а й прийняти участь у різноманітних розіграшах та акціях, зіграти у гру та скористатися програмою лояльності. Бо ж тут усі свої — переконайтеся самі.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Послуги кредитування в ClickCredit