Banner image

Кредит онлайн для пенсіонерів

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Літні люди звикли на собі заощаджувати. Тому нерідко примудряються заощадити якусь копійку навіть із мінімальної пенсії. Але, коли виникають непередбачувані витрати, заощадження швидко тануть. Наприклад, одружується онук. Або знадобилися гроші у зв’язку з терміновим переїздом — нині подібні ситуації не рідкість. Найпростіший спосіб для позичальників швидко отримати фінансову допомогу – кредит онлайн. Для пенсіонерів це — зручний та швидкий спосіб вирішити фінансові проблеми, не виходячи з дому. У цій статті ми розповімо, як його отримати без зайвих клопотів.

Чи видають онлайн-кредит пенсіонерам?

На відміну від банків та багатьох інших фінансових компаній, ClickCredit з радістю надає кредит для пенсіонерів. Усе, що потрібно для цього – смартфон або ноутбук, доступ до інтернету, банківська картка будь-якого вітчизняного банку, паспорт та ідентифікаційний код. Процедура оформлення дуже проста і не потребує особливих технічних знань або навичок. Завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту, кредит можна отримати буквально в пару кліків мишкою. Незалежно від вашого віку, ви можете швидко і легко ознайомитися з договором та отримати фінансову допомогу саме тоді, коли це потрібно.

На яких умовах відбувається кредитування пенсіонерів?

Пенсіонери мають можливість отримати кредит у ClickCredit на загальних умовах. Базова процентна ставка для кредитів пенсіонерам становить 1,5% на день. Однак, якщо ви берете кредит у нас вперше, ми надаємо знижку 99,9%. Це означає, що перший кредит буде майже безвідсотковим, без додаткових комісій від нас, без жодної прихованої сплати. Для наступних кредитів діє програма лояльності з привабливими знижками. 

Чому варто взяти кредит пенсіонеру в ClickCredit?

Більшість пенсіонерів в Україні мають украй невеликий дохід. У таких умовах кожна копійка на рахунку. Левова частка фінансових установ неохоче надають позики для пенсіонерів. А в банках, зазвичай, є вікові обмеження для позичальників, а також вимоги щодо страхування життя, яке ускладнює процедуру та є додатковою витратою.

ClickCredit працює інакше. Ми не дискримінуємо людей за віком. Процедура отримання кредиту проста та не потребує спеціальних знань. Ми не вимагаємо документально підтверджувати свою зайнятість та дохід, шукати поручителів. Ми зробили видачу кредиту максимально швидкою та простою. Наші стосунки з клієнтами побудовані на довірі. Для тих, хто не вперше користується нашими послугами, діє програма лояльності з привабливими знижками.

Як отримати кредит людині за шістдесят?

Процес подачі заявки на кредит займає всього 5-7 хвилин. Спершу перегляньте умови: виберіть бажану суму та термін позики за допомогою онлайн-калькулятора. Якщо берете кредит не вперше, введіть промокод для зменшення процентної ставки. Одразу побачите розмір переплати. Якщо умови вас влаштовують, зареєструйтеся.

Потім заповніть коротку анкету, де вкажіть серію та номер паспорта, а також введіть ІПН. Більш зручний варіант — пройти швидку реєстрацію через BankID. Введіть дані вашої картки (тієї, на яку будуть зараховані гроші): номер картки, термін дії та тризначний код на звороті.

Очікуйте на відповідь (кілька хвилин). Після цього «підпишіть договір» — поставте галочку у потрібному місці та натисніть «Я згоден». Ще кілька секунд очікування — і гроші вже на вашій картці.

Якщо у вас виникнуть труднощі під час процедури видачі позики, на будь-якому етапі можна зателефонувати до Служби турботи за телефоном гарячої лінії та отримати консультацію.

Як погасити кредит?

Погасити кредити літнім пенсіонерам ще простіше, ніж отримати. Найшвидший спосіб - онлайн. В особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку. Якщо ж ви не бажаєте проводити цю операцію самостійно, можна звернутися до каси будь-якого банку. Касири допоможуть у всьому розібратися. При собі потрібно мати документи, що підтверджують вашу особистість, а також наші реквізити — вони є в договорі. 

Якщо ви обрали термінал, будьте уважні, адже всі реквізити доведеться вводити вручну. ClickCredit не бере жодної комісії, але, за свої послуги невеликі проценти (від 0,5% до 4%) може брати платіжна система.

Таким чином, онлайн кредити — цілком доступна послуга для пенсіонерів. В Україні можна отримати фінансову допомогу швидко та зручно, навіть, якщо людина давно перебуває на заслуженому відпочинку. Якщо ви досі вагаєтеся, спробуйте наші послуги лише за 0,01% в день. Для першого кредиту переплата буде суто символічною.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image