Banner image

Швидкий кредит без паперової довідки про доходи

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Терміново потрібні гроші, а заощаджень не вистачає? Та й звертатися по фінансову допомогу до близьких незручно або вони не мають можливості позичити кошти? Розуміємо усю делікатність ситуації! 

Виходом зі складного положення може стати кредит без довідок про доходи (паперових документів). Тут і далі в тексті ми маємо на увазі саме паперові довідки. 

Чи можна взяти кредит онлайн без паперової довідки про доходи?

Якщо потрібно терміново погасити борг по комуналці, купити ліки чи деталь до несправного автомобіля, звернення за кредитом до банку додасть зайвого клопоту. Адже всі банки обов'язково та дуже ретельно перевіряють клієнтів на платоспроможність. Тому доведеться таки потурбувати бухгалтерію з проханням зробити відповідну довідку. А ще — доведеться чекати, доки ця довідка дійде до вас по бюрократичним колам установи, в якій ви працюєте. Її ж має прочитати й підписати керівник, хтось мусить поставити печатку… Словом, це може бути справою не одного дня. У кожного ж трапляються фінансові форс-мажори, чи не так?

Але хто сказав, що вам потрібно брати кредит у банку?

В Україні є надійні фінансові сервіси, в яких процедура розгляду заявки значно простіша. Кредити онлайн без довідки про доходи (паперового документу)— існують!

На відміну від кредиту у банку, фінансові сервіси надають послуги 24/7 без зайвої бюрократії. Вам не потрібні застава, поручителі та довідка про доходи. А головне —  кредит на карту без паперової довідки про доходи можна оформити за кілька хвилин! Ви не втрачаєте дорогоцінний час на стояння у чергах та оформлення купи паперів.

Кредит онлайн на картку без паперової довідки про доходи від СlickCredit — це про довіру. Ми не турбуємо дзвінками ваших рідних та друзів. Працюємо цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.

Як оформити позику онлайн без паперових довідок?

Гроші ближче до вас, аніж ви думаєте! Для того, щоб отримати займ на картку, варто виконати лише три прості дії

 1. Зареєструватися на сайті чи у нашому мобільному додатку, скачавши його безкоштовно з GooglePlay або AppStore. Анкета — мега коротка, проста та зрозуміла.

 2. За допомогою онлайн калькулятора встановити необхідну суму кредиту й час, на який він вам потрібен. Система автоматично вирахує відсотки, які необхідно буде сплатити. Влаштовує? Чудово! Тоді йдемо далі:

 3. Підв’яжіть активну банківську картку, на яку ми перерахуємо вам гроші одразу після прийняття рішення,  як тільки ви ознайомитесь із паспортом кредиту і підпишите договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови..

Ось і усе! Залишилось зачекати до 10 хвилин — і позика без паперових довідок — на картці! Користуйтеся грошима з користю та задоволенням!

Умови для отримання мікропозики на банківську картку на нашому сайті

Сервіс СlickCredit створено “як для своїх”. А які можуть бути формальності між друзями? Тому, щоб взяти гроші в кредит без паперової довідки про доходи, достатньо:

 • бути повнолітнім;

 • мати українське громадянство (потрібен внутрішній паспорт та ідентифікаційний код);

 • володіти будь-яким пристроєм з доступом до Інтернету (комп’ютер, смартфон, планшет, ноутбук), щоб подати заявку;

 • тримати увімкненим мобільний телефон для отримання SMS при реєстрації на Сlick Credit;

 • мати активну (не протерміновану) карту будь-якого банка України, оформлену на Вас.

Швидкий кредит онлайн без паперової довідки про доходи — вигода кредитування від Click Credit

Схоже, ми зробили повернення кредитних коштів ще простішим, аніж отримання мікропозики:). Швидкий кредит без довідки про доходи (паперового документа) можна повернути:

 • прямо у вашому особистому кабінеті на сайті чи у мобільному застосунку. Тут усе так просто, що зрозуміє навіть ваша бабуся;

 • скориставшись інтернет-банкінгом у обслуговуючому банку;

 • за телефоном служби підтримки Приватбанку, у разі, якщо ви є його клієнтом;

 • через касу банку, надавши наші реквізити — варіант для справжніх “олдскульщиків”;

 • за допомогою терміналів самообслуговування (Сity24, EasyPay, Bank24), які є на кожному кроці — їх знайти простіше, аніж ваше улюблене ванільне лате:);

 • онлайн у наших партнерів — на сайтах Сity24, Bank24. Ми вміємо дружити не лише з клієнтами!

Отже, кредити без паперових довідок про доходи — це завжди вигідно. Вони заощаджують найдорожчий людський ресурс — час.

До речі, у  нашому сервісі ви сплачуєте лише за фактичні дні використання займу. Можете його продовжувати, підписавши додаткову угоду та сплативши відсотки, та сповна користуватися нашою програмою лояльності. Бо ж ми з вами на одному боці — тому, де є взаєморозуміння і повага.

 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image