Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Швидкий кредит без паперової довідки про доходи

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Терміново потрібні гроші, а заощаджень не вистачає? Та й звертатися по фінансову допомогу до близьких незручно або вони не мають можливості позичити кошти? Розуміємо усю делікатність ситуації! 

Виходом зі складного положення може стати кредит без довідок про доходи (паперових документів). Тут і далі в тексті ми маємо на увазі саме паперові довідки. 

Чи можна взяти кредит онлайн без паперової довідки про доходи?

Якщо потрібно терміново погасити борг по комуналці, купити ліки чи деталь до несправного автомобіля, звернення за кредитом до банку додасть зайвого клопоту. Адже всі банки обов'язково та дуже ретельно перевіряють клієнтів на платоспроможність. Тому доведеться таки потурбувати бухгалтерію з проханням зробити відповідну довідку. А ще — доведеться чекати, доки ця довідка дійде до вас по бюрократичним колам установи, в якій ви працюєте. Її ж має прочитати й підписати керівник, хтось мусить поставити печатку… Словом, це може бути справою не одного дня. У кожного ж трапляються фінансові форс-мажори, чи не так?

Але хто сказав, що вам потрібно брати кредит у банку?

В Україні є надійні фінансові сервіси, в яких процедура розгляду заявки значно простіша. Кредити онлайн без довідки про доходи (паперового документу)— існують!

На відміну від кредиту у банку, фінансові сервіси надають послуги 24/7 без зайвої бюрократії. Вам не потрібні застава, поручителі та довідка про доходи. А головне —  кредит на карту без паперової довідки про доходи можна оформити за кілька хвилин! Ви не втрачаєте дорогоцінний час на стояння у чергах та оформлення купи паперів.

Кредит онлайн на картку без паперової довідки про доходи від СlickCredit — це про довіру. Ми не турбуємо дзвінками ваших рідних та друзів. Працюємо цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.

Як оформити позику онлайн без паперових довідок?

Гроші ближче до вас, аніж ви думаєте! Для того, щоб отримати займ на картку, варто виконати лише три прості дії

 1. Зареєструватися на сайті чи у нашому мобільному додатку, скачавши його безкоштовно з GooglePlay або AppStore. Анкета — мега коротка, проста та зрозуміла.

 2. За допомогою онлайн калькулятора встановити необхідну суму кредиту й час, на який він вам потрібен. Система автоматично вирахує відсотки, які необхідно буде сплатити. Влаштовує? Чудово! Тоді йдемо далі:

 3. Підв’яжіть активну банківську картку, на яку ми перерахуємо вам гроші одразу після прийняття рішення,  як тільки ви ознайомитесь із паспортом кредиту і підпишите договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови..

Ось і усе! Залишилось зачекати до 10 хвилин — і позика без паперових довідок — на картці! Користуйтеся грошима з користю та задоволенням!

Умови для отримання мікропозики на банківську картку на нашому сайті

Сервіс СlickCredit створено “як для своїх”. А які можуть бути формальності між друзями? Тому, щоб взяти гроші в кредит без паперової довідки про доходи, достатньо:

 • бути повнолітнім;

 • мати українське громадянство (потрібен внутрішній паспорт та ідентифікаційний код);

 • володіти будь-яким пристроєм з доступом до Інтернету (комп’ютер, смартфон, планшет, ноутбук), щоб подати заявку;

 • тримати увімкненим мобільний телефон для отримання SMS при реєстрації на Сlick Credit;

 • мати активну (не протерміновану) карту будь-якого банка України, оформлену на Вас.

Швидкий кредит онлайн без паперової довідки про доходи — вигода кредитування від Click Credit

Схоже, ми зробили повернення кредитних коштів ще простішим, аніж отримання мікропозики:). Швидкий кредит без довідки про доходи (паперового документа) можна повернути:

 • прямо у вашому особистому кабінеті на сайті чи у мобільному застосунку. Тут усе так просто, що зрозуміє навіть ваша бабуся;

 • скориставшись інтернет-банкінгом у обслуговуючому банку;

 • за телефоном служби підтримки Приватбанку, у разі, якщо ви є його клієнтом;

 • через касу банку, надавши наші реквізити — варіант для справжніх “олдскульщиків”;

 • за допомогою терміналів самообслуговування (Сity24, EasyPay, Bank24), які є на кожному кроці — їх знайти простіше, аніж ваше улюблене ванільне лате:);

 • онлайн у наших партнерів — на сайтах Сity24, Bank24. Ми вміємо дружити не лише з клієнтами!

Отже, кредити без паперових довідок про доходи — це завжди вигідно. Вони заощаджують найдорожчий людський ресурс — час.

До речі, у  нашому сервісі ви сплачуєте лише за фактичні дні використання займу. Можете його продовжувати, підписавши додаткову угоду та сплативши відсотки, та сповна користуватися нашою програмою лояльності. Бо ж ми з вами на одному боці — тому, де є взаєморозуміння і повага.

 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image