Banner image

Терміновий кредит на картку

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Не кожному вдається розпоряджатися зарплатою так, щоб її вистачало на все необхідне. Та й розмір українських зарплат, на жаль, не завжди дозволяє з'їздити у відпустку, оплатити вищу освіту або купити новий модний гаджет. Це не дивно, враховуючи кількість потрясінь, які пережила економіка України протягом останнього десятиліття. Тому часто без сторонньої допомоги в фінансових питаннях — не обійтися.

Потрібен терміновий кредит на картку? Можна спробувати звернутися за допомогою до батьків або інших родичів. Вони, звісно ж, допоможуть. Та чи не змусить ця допомога уже їх затягнути пояси та обмежувати себе в найнеобхіднішому?

Банки ж рідко можуть допомогти негайно, радше за все доведеться збирати купу бюрократичних паперів, щоб отримати врешті позику на карту терміново. Правда, про терміновість у цьому випадку мова не йде.

Якщо потрібні гроші вже — в ClickCredit є кредит терміново 

ClickCredit пропонує кредит на карту терміново з чесними та прозорими умовами, без черг, застав, поручителів і зайвої бюрократії. Кредит терміново — це й справді майже миттєва послуга. Після оформлення заявки ми розглядаємо її 5-7 хвилин. Далі, в разі її погодження як тільки ви ознайомитесь із паспортом кредиту і підпишите договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови, гроші миттєво надходять на рахунок.  

Кредит на картку терміново оформляється при наявності паспорта, ідентифікаційного коду та пластикової картки одного з банків України. Без паперових довідок, без поручителів.

Чим вигідний терміновий кредит онлайн?

Умови кредитування — максимально прості й прозорі. На сайті є калькулятор, на якому миттєво можна вирахувати суму відсотків. Жодних додаткових платежів немає.

Тож послуга “гроші на карту терміново” — вигідна. По-перше, щоб зняти готівку, не потрібно платити жодних комісій. Ви самі обираєте картку, на яку будуть зараховані кошти, тож завжди обирайте “картку для виплат”, а не “кредитку”. 

По-друге, враховуючи розмір інфляції, нині дешевше взяти омріяну річ в кредит і користуватися нею одразу, аніж півроку збирати на неї, відкладаючи з зарплати.   

Анкета для реєстрації — проста й коротка, нам потрібен мінімум інформації про вас. 

Оформлення заявки займає лічені хвилини. Гроші на карту терміново надходять, як тільки ви ознайомитесь із паспортом кредиту і підпишите договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. В разі схвалення заявки, про що перед цим прийде сповіщення у вигляді смс . 

До речі, кредит терміново на картку — це неймовірно зручно. Його можна отримати у будь-який час та в будь-якому місці, навіть, стоячи опівночі біля каси вокзалу.  

Як отримати гроші на картку терміново

 1. Скачайте додаток ClickCredit на телефон;

 2. Підготуйте документи: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;

 3. визначіться з сумою і терміном, на який хочете оформити кредит терміново на картку;

 4. заповніть заявку;

 5. очікуйте рішення 5-7 хвилин;

 6. після смс про позитивне рішення та ознайомлення із паспортом кредиту і підписання договору на отримання коштів попередньо вивчивши його умови, користуйтеся коштами.

Які умови отримання термінової позики в ClickCredit?

Отримати терміновий кредит на карту дуже просто. Для цього потрібно мати:

 • повних 18 років;

 • українське громадянство.

Щоб отримати терміново гроші на карту, знадобиться також смартфон, банківська картка, паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. 

У ClickCredit може отримати кредит онлайн на карту терміново: матуся, що доглядає за малям у декреті, повнолітній студент вишу, пенсіонер, людина з вадами здоров'я, фрілансер, а також представники усіх незахищених категорій, із якими не люблять співпрацювати банки. 

Звісно ж, ми не змусимо вас шукати поручителів, заставляти майно, брати довідку з роботи. Лише перевірте правильність усіх введених особистих даних у заявці. Найчастіша причина відмов у кредитуванні, за статистикою, банальна “описка” в прізвищі. Також не можна прикріпити до заявки чужу банківську картку, навіть, якщо вона оформлена на близького родича — чоловіка, дружину, батьків тощо.

Система автоматичного скорингу розглядає заявки упродовж декількох хвилин. Після цього надходить рішення. Якщо воно позитивне, гроші миттєво “стрибають” на картку одразу після ознайомлення із паспортом кредиту і підписання договору на отримання коштів попередньо вивчивши його умови.

Зручна відсоткова ставка до термінового онлайн кредиту 

 

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 78,02% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,71% до 14108745,08%.

 

Як погасити терміновий кредит?

Повернути позичені гроші на картку терміново — ще простіше, ніж отримати. терміновий кредит онлайн не важко. Крута команда ClickCredit добряче попітніла над ідеєю того, щоб повернення кредиту було максимально зручним для кожного.

Отже, повернути позику можна:

 • готівкою через nерміналb Bank24, City24, EasyPay. Реквізити вводити не потрібно. В меню терміналу знаходимо “Банківські або фінансові послуги”, з переліку вибираємо ClickCredit, вводимо свій номер телефону — і за ним підтягується уся інформація про заборгованість;

 • готівкою у касі будь-якого банку. Тут знадобляться реквізити, документи та номер договору. Ії треба буде назвати працівнику банка. Уся перерахована інформація є в “Особистому кабінеті” в додатку. 

 • безготівковим способом через додаток ClickCredit. Найшвидший та найзручніший спосіб. Потрібно в “Особистому кабінеті” знайти кнопку “Погасити”, натиснути на неї та ввести дані картки, з якої будуть списані гроші;

 • через додаток будь-якого банку, по реквізитам.

Примітка: деякі банки можуть нараховувати комісію за проведення платежів. 

Причини взяти терміновий кредит на картку в нас

Ми любимо й шануємо кожного клієнта і дуже стараємося, щоб ці почуття були взаємними. Ось у чому наші переваги:

 1. Працюємо цілодобово, навіть у вихідні і в свята. Тож гроші можна отримати тоді, коли вони знадобилися, а не прив'язуватися до робочого графіку. Побачили знижку на крутий пилосос о третій ночі? Хапайте його, поки не прокинулися інші “відчайдушні домогосподині”. А про гроші ми подбаємо.

 2. Мінімум документів. Нас теж втомлює бюрократія, тому тут без коментарів.

 3. Без паперової довідки про доходи. Ми вам довіряємо.

 4. Наш девіз — будь швидшим за інших, допоможи в один Click. Ми багато працюємо над тим, щоб ви могли отримати кошти якомога швидше. Заявки, оформлені на нашому сервісі, розглядаються в середньому 5 хвилин. 

 5. Наші умови — чесні й прозорі. Ставку по кредиту можна розрахувати самостійно, просто ввівши потрібні суму й термін на калькуляторі, що в додатку. Жодних додаткових платежів, крім тих, що прописані в договорі, не нараховуємо.

 6. Наш додаток та сайт прості і зручні в користуванні.

Терміново потрібні гроші в кредит? Click-айте, ми допоможемо! Працюємо на території, підконтрольній Україні, всюди, де є інтернет.

Беріть терміновий кредит, коли п'єте лате за столиком у кав'ярні, або, стоячи біля каси супермаркету. Гроші за декілька хвилин дзенькнуть на вашу картку, щоб зробити якість вашого життя кращою.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image