Banner image

Кредит онлайн, лояльний до кредитної історії

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Потреба в позикових коштах може виникнути у кожного, іноді — у невідповідний момент. І ніхто не гарантує, що позику не доведеться брати повторно. Але буває, що позичальник неспроможний із якихось причин віддати кредит вчасно, допускає прострочення. Цей факт неминуче відбивається на його кредитній історії, і людина практично позбавляється можливості звертатися за наступним банківським кредитом. А якщо нова позика вкрай необхідна?

Що таке кредитна історія, і як вона пов’язана із позиками?

Кредитна історія (КІ) — це досьє на позичальника, у якому відображено всю його взаємодію з кредитними установами. Коли брав позику, погасив вчасно чи із затримками, як довго тривали затримки й таке інше. Всю інформацію щодо своїх клієнтів банки передають до спеціальної організації — Бюро кредитних історій. Розглядаючи звернення людини з проханням видати кредит, банк зв’язується з БКІ та отримує повну інформацію про його кредитне минуле. Отже, отримати гроші в кредит без перевірки кредитної історії — неможливо.

Якщо позичальник був завжди пунктуальний, борги погашав своєчасно чи достроково, він має гарну історію, якщо не міг розплатитися вчасно — погану.

Як правило, людей із поганою кредитною історією банки не розглядають як можливих клієнтів, КІ — вирішальний чинник. Навіть, якщо в людини всі інші параметри відповідають вимогам банку, погана КІ стане непереборною перешкодою для отримання позики. Причому важливо розуміти, що «терміну давності» кредитні «гріхи» не мають.

Кредит без перевірки кредитної історії — як його отримати?

Невже все так безнадійно? Звичайно, що ні. На допомогу тим, у кого кредитна історія не є ідеальною, приходить ClickCredit. Звичайно, ми теж перевіряємо кредитну історію, але до результатів перевірки ставимося лояльніше, ніж більшість фінансових компаній на ринку.

Чому? Ми даємо лише невеликі позички та на короткий термін. Тому, навіть якщо припустити, що велика група осіб одночасно допустить прострочення, це не поставить нас на межу розорення. А оскільки переважна більшість людей —  сумлінні позичальники, наші ризики не великі.

Взяти кредит з лояльною перевіркою кредитної історії у Click Credit

Отримати в нашому сервісі кредит онлайн на картку з лояльною перевіркою кредитної історії може будь-який повнолітній громадянин України, який має рахунок в котромусь із українських банків. Щоб скористатися такою можливістю, треба лише мати:

• паспорт та ідентифікаційний номер (код) платника податків (ІПН);

• картку банку України;

• пристрій для виходу в інтернет (комп’ютер, планшет, смартфон) та мобільний телефон для отримання SMS-повідомлень.

Які умови?

  • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

  • Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

  • Відсоткова ставка: від 0,01% до 78,02% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

  • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,71% до 14108745,08%.

Що потрібно, щоб отримати гроші в Click Credit без перевірок?

Перевірка в Click Credit дуже швидка, ведеться скоринговою системою. Нікуди ходити не потрібно, усе відбувається в режимі онлайн. Якщо ви берете в нас позику вперше, процедура триватиме хвилин до 20, при повторних зверненнях — близько 5.

Потрібно завантажити з Google Play або AppStore наш спеціальний додаток або просто зайти на наш сайт в інтернеті. Потім слід пройти гранично просту реєстрацію, повідомивши про себе найнеобхідніше (дані паспорта, ІПН, номер картки, на яку ми надішлемо гроші у разі схвалення позики). Потім вибираєте необхідну суму та термін кредитування. Зачекайте на рішення. Одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання, через кілька хвилин гроші надійдуть на Вашу картку.

Процес погашення кредиту

Погасити кредит у Click Credit людина може будь-яким найбільш зручним для неї способом.

• У своєму «Особистому кабінеті» — через відповідний додаток у смартфоні або на нашому сайті.

• У будь-якому банку, клієнтом якого вона є, використовуючи інтернет-банкінг або через касу. Громадяни, які мають рахунок у ПриватБанку, можуть здійснити платіж, зателефонувавши до служби клієнтської підтримки.

• У терміналах, які приймають платежі, — Bank24, EasyPay, City24.

Найшвидше та найпростіше погасити борг через «Особистий кабінет». Для цього у вкладці «Мої кредити» потрібно вибрати позицію «Погашення позики» та внести дані банківської картки, з якої буде здійснено оплату: її номер, термін дії та CVV код. Ваш кредит буде закрито майже миттєво. Але, наголошуємо, вибір способу погашення залишається за Вами.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image