Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Кредит онлайн, лояльний до кредитної історії

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Потреба в позикових коштах може виникнути у кожного, іноді — у невідповідний момент. І ніхто не гарантує, що позику не доведеться брати повторно. Але буває, що позичальник неспроможний із якихось причин віддати кредит вчасно, допускає прострочення. Цей факт неминуче відбивається на його кредитній історії, і людина практично позбавляється можливості звертатися за наступним банківським кредитом. А якщо нова позика вкрай необхідна?

Що таке кредитна історія, і як вона пов’язана із позиками?

Кредитна історія (КІ) — це досьє на позичальника, у якому відображено всю його взаємодію з кредитними установами. Коли брав позику, погасив вчасно чи із затримками, як довго тривали затримки й таке інше. Всю інформацію щодо своїх клієнтів банки передають до спеціальної організації — Бюро кредитних історій. Розглядаючи звернення людини з проханням видати кредит, банк зв’язується з БКІ та отримує повну інформацію про його кредитне минуле. Отже, отримати гроші в кредит без перевірки кредитної історії — неможливо.

Якщо позичальник був завжди пунктуальний, борги погашав своєчасно чи достроково, він має гарну історію, якщо не міг розплатитися вчасно — погану.

Як правило, людей із поганою кредитною історією банки не розглядають як можливих клієнтів, КІ — вирішальний чинник. Навіть, якщо в людини всі інші параметри відповідають вимогам банку, погана КІ стане непереборною перешкодою для отримання позики. Причому важливо розуміти, що «терміну давності» кредитні «гріхи» не мають.

Кредит без перевірки кредитної історії — як його отримати?

Невже все так безнадійно? Звичайно, що ні. На допомогу тим, у кого кредитна історія не є ідеальною, приходить ClickCredit. Звичайно, ми теж перевіряємо кредитну історію, але до результатів перевірки ставимося лояльніше, ніж більшість фінансових компаній на ринку.

Чому? Ми даємо лише невеликі позички та на короткий термін. Тому, навіть якщо припустити, що велика група осіб одночасно допустить прострочення, це не поставить нас на межу розорення. А оскільки переважна більшість людей —  сумлінні позичальники, наші ризики не великі.

Взяти кредит з лояльною перевіркою кредитної історії у Click Credit

Отримати в нашому сервісі кредит онлайн на картку з лояльною перевіркою кредитної історії може будь-який повнолітній громадянин України, який має рахунок в котромусь із українських банків. Щоб скористатися такою можливістю, треба лише мати:

• паспорт та ідентифікаційний номер (код) платника податків (ІПН);

• картку банку України;

• пристрій для виходу в інтернет (комп’ютер, планшет, смартфон) та мобільний телефон для отримання SMS-повідомлень.

Які умови?

 

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Що потрібно, щоб отримати гроші в Click Credit без перевірок?

Перевірка в Click Credit дуже швидка, ведеться скоринговою системою. Нікуди ходити не потрібно, усе відбувається в режимі онлайн. Якщо ви берете в нас позику вперше, процедура триватиме хвилин до 20, при повторних зверненнях — близько 5.

Потрібно завантажити з Google Play або AppStore наш спеціальний додаток або просто зайти на наш сайт в інтернеті. Потім слід пройти гранично просту реєстрацію, повідомивши про себе найнеобхідніше (дані паспорта, ІПН, номер картки, на яку ми надішлемо гроші у разі схвалення позики). Потім вибираєте необхідну суму та термін кредитування. Зачекайте на рішення. Одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання, через кілька хвилин гроші надійдуть на Вашу картку.

Процес погашення кредиту

Погасити кредит у Click Credit людина може будь-яким найбільш зручним для неї способом.

• У своєму «Особистому кабінеті» — через відповідний додаток у смартфоні або на нашому сайті.

• У будь-якому банку, клієнтом якого вона є, використовуючи інтернет-банкінг або через касу. Громадяни, які мають рахунок у ПриватБанку, можуть здійснити платіж, зателефонувавши до служби клієнтської підтримки.

• У терміналах, які приймають платежі, — Bank24, EasyPay, City24.

Найшвидше та найпростіше погасити борг через «Особистий кабінет». Для цього у вкладці «Мої кредити» потрібно вибрати позицію «Погашення позики» та внести дані банківської картки, з якої буде здійснено оплату: її номер, термін дії та CVV код. Ваш кредит буде закрито майже миттєво. Але, наголошуємо, вибір способу погашення залишається за Вами.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image