Banner image

Взяти позику на 3000 онлайн

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Потреба в грошах найчастіше виникає, «коли її зовсім не чекають». Особливо у наш непростий час. Іноді гроші потрібні терміново — тут і зараз. Загубився смартфон — як без мобільного зв'язку? Відключають світло — терміново потрібні ліхтарі та зовнішні акумулятори.

І гроші потрібні невеликі. Навіть за 3000 гривень можна купити гарний кнопковий мобільний телефон або простенький смартфон. У цю ж суму обійдеться Power Bank високої місткості від солідного бренду або декілька потужних ліхтарів з акумуляторами.

Взяти онлайн кредит 3000 грн на карту

Що робити, якщо гроші знадобилися терміново? До банку бігти ніколи, туди треба нести купу довідок, мати бездоганну кредитну історію, та й коли там ще той кредит схвалять… Ломбард не вихід — туди треба нести заставу. Ризикувати цінними речами, повірте, не варто. Родичі? Але їм зараз теж нелегко доводиться…

На щастя, у Click Credit будь-якої миті можна отримати кредит 3000 грн на картку. Нема потреби кудись ходити та носити якісь паперові довідки. Все відбувається дуже швидко, в режимі онлайн, позику можна оформити, не виходячи з дому або прямо в магазині.

Кредит на 3000 грн на карту: умови отримання

Щоб отримати у Click Credit в кредит 3000 грн (як і іншу суму) позичальник повинен мати:

 • паспорт громадянина України;

 • код платника податків (ІПН);

 • активну картку будь-якого банку країни, оформлену на вас;

 • мобільний телефон та вихід до мережі Інтернет.

 

Наші умови:

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 78,02% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,71% до 14108745,08%.

Жодних прихованих комісій у нас немає, клієнт одразу бачить, яку суму має повернути.

Термін кредитування можна продовжити — треба лише підписати додаткову угоду та сплатити відсотки. 

Процедура оформлення кредиту онлайн

Ще раз підкреслимо, щоб взяти позику на 3000 грн онлайн у Click Credit не потрібні ані поручителі, ані застава. Все відбувається без бюрократичних перешкод та дуже швидко.

Новий клієнт реєструється у нашому мобільному додатку або у нас на сайті. Реєстрація дуже проста. Зокрема потрібно внести в систему дані Вашого паспорта та ІПН. Крім того, Ви повинні повідомити реквізити своєї банківської картки, на яку слід перерахувати позику одразу після прийняття рішення,  як тільки ви ознайомитесь із паспортом кредиту і підпишите договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. При повторному кредиті процедура отримання коштів ще швидша.

Чому варто обрати 3000 грн в кредит від Click Credit

Ось кілька особливостей, що відрізняють Click Credit від банків та інших кредитних організацій.

 • Доступність — ми готові надати позику повнолітньому громадянинові України. Система Click Credit схвалює більшість кредитних запитів.

 • Відсутність бюрократії — жодних паперових довідок ми не вимагаємо, потрібні лише паспорт та ІПН.

 • Повна прозорість — немає прихованих платежів, клієнт бачить всю суму, яку доведеться повертати, ще до того, як він оформив кредит.

 • Оперативність — гроші видаються у режимі 24/7, а оформлення займає трохи більше ніж 15 хвилин.

 • Комфортні умови — кредит завжди можна продовжити підписавши додаткову угоду та сплативши відсотки, але можна і погасити достроково, заощадивши на відсотках.

Інакше кажучи, якщо у Вас виникла потреба взяти 3000 в кредит онлайн, звертайтесь.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image