Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Гроші в кредит в місті Рівне онлайн

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Ви мешкаєте в чудовому місті Рівному і вам терміново потрібно взяти кілька тисяч гривень без зайвої бюрократії? Маємо для вас файну новину: кредит Рівне без довідки про доходи (паперового документа) — це реально. В  ClickCredit можна позичити до 30 000 грн, маючи тільки паспорт, ідентифікаційний код та банківську картку, оформлену на Вас.

Мешканці Рівненщини, як, утім, і решта українців, нерідко опиняються в ситуації, коли не завадило б мати “подушку безпеки”. 

На що рівняни позичають найчастіше:

 • на оплату проживання в гуртожитку або за оренду квартири;

 • на купівлю побутової техніки;

 • на новий смартфон;

 • на подарунок коханій людині;

 • на лікування;

 • на відпочинок.

Тридцять тисяч — сума невелика, а мороки — наче півмільйона позичив, — таку скаргу нерідко можна почути від містян, які зверталися за позикою до одного з великих банків. І ось, чому: банк потрібно відвідувати в робочі години. Крім того, відділення зачиняються під час повітряних тривог, тож очікування може затягнутися. Також потрібно витрачати час на збір паперових довідок, підтверджувати свою платоспроможність. А якщо ви студент, пенсіонер, або матуся в декреті — радше за все, вам до банківського кредиту — зась. Або ж доведеться шукати людей, які погодяться за вас поручитися — і пояснювати ще й їм, навіщо вам знадобилося брати кредит в Рівному. 

Чудова альтернатива усій цій тяганині — позичити у ClickCredit.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Взяти кредит в Рівному онлайн вигідно

Чи знали ви, що в гроші в кредит Рівне — це не обов'язково мегавеликі переплати?

 

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Умови кредитування у ClickCredit

 • вік позичальника — від 18 років і старше.

 • українське громадянство та документи, що його підтверджують (паспорт, ідентифікаційний код).

 • картка банку для зарахування грошей;

 • смартфон з можливістю вийти онлайн.

Хто і як може оформити кредит на карту в Рівному

Будь-який повнолітній громадянин України може взяти кредит в Рівному на суму до 15 000 грн, не виходячи з дому. Для цього потрібно скачати наш додаток ClickCredit на смартфон, зареєструватися в особистому кабінеті, заповнити усі рядки анкети, відправити заявку та зачекати 3-5 хвилин рішення по ній. Одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання надійдуть кошти на вашу картку.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Способи погашення онлайн кредиту

Кредит онлайн Рівне можна погасити будь-яким зручним способом: онлайн в Особистому кабінеті, через термінали Bank24, City24, EasyPay, у касах банків. Всі необхідні реквізити є в Договорі.

Чому варто оформити гроші в кредит у Рівному в ClickCredit?

З ClickCredit ви завжди будете з грошима, де б ви не були. Навіть, стоячи в черзі до каси супермаркету, ви встигнете оформити позику — гроші надійдуть раніше, ніж ви встигнете викласти продукти на стрічку. Тож не відкладайте свої покупки на потім. Послуга “гроші в кредит Рівне онлайн” у  ClickCredit — це завжди швидко та зручно. У нас прозорі умови договору, усю суму переплати ви одразу видно на калькуляторі. Жодних додаткових комісій, страхових платежів чи інших «підводних каменів».

Просто скачайте наш додаток на телефон і переконайтеся самі.