Banner image

Кредит онлайн в Тернополі — зручні гроші до зарплати

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Форс-мажорні обставини — приємні та не дуже — можуть будь-кого вибити з фінансової колії. Витратились на черговий донат на ЗСУ чи подарунок мамі на День народження, тож потрібні гроші до зарплати Тернопіль? Розуміємо і знаємо вихід зі складної ситуації — сервіс швидкої фінансової допомоги Сlick Credit! 

Позика грошей в Тернополі

Отримати кредит онлайн Тернопіль на нагальні потреби можна за кілька хвилин. Просто перейдіть за посиланням або завантажуйте наш безкоштовний додаток — без зайвої бюрократії та витрат дорогоцінного часу. 

Тут усе влаштовано дуже просто та інтуїтивно зрозуміло, тож розбереться і ваша бабуся. Отже: 

 1. Заповніть простеньку анкету. Там укажіть свої паспортні дані та підв’яжіть активну банківську картку. Єдина умова: вона має бути оформлена на ваше ім’я, баланс коштів значення не має.

 2. Суму кредиту та термін, які вам необхідні, встановлюються спеціальними бігунками. Програма автоматично вирахує відсотки.

 3. Зважте, чи готові взяти на себе такі фінансові зобов’язання. Ви маєте право погасити кредит в Тернополі без паперової довідки про доходи раніше обумовленого терміну. Сплачуйте лише за фактичні дні користування позикою і по праву пишайтеся своєю фінансовою відповідальністю.

 4. Усе влаштовує? Натискайте “Подати заявку” та зачекайте на рішення. Ознайомтеся із паспортом кредиту та підпишіть договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. Очікуйте повідомлення від свого банку про зарахування коштів. 

Усі ці дії можна виконати буквально за 5-10 хвилин, не виходячи з дому. Ми працюємо на ринку фінансів 24/7, без вихідних та свят.

Ставки та умови:

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Чим позика грошей онлайн відрізняється від позики банку?

Позика грошей Тернопіль від Click Credit, на відміну від банку, — це про:

 • швидкість. Заявку на кредит обробляємо менш як 10 хв. І грошенята уже на вашій карті, чекають, як ви ними розпорядитеся! Не потрібно марнувати час у банківських чергах.

 • довіру. Потрібен кредит в Тернополі без довідки про доходи (паперового документа), поручителів та застави? Тоді вам точно у ClickCredit! Навряд чи таке диво фінансових послуг можливе у традиційному банку;

 • делікатність. Розуміємо: ваш бюджет — ваша справа, тому не турбуємо дзвінками ваших рідних та друзів.

Що потрібно, щоби взяти гроші в кредит в Тернополі

Для отримання кредиту та користування кредитом вам знадобляться лише доступ до мережі Інтернет, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та діюча картка будь-якого банку в Україні, щоб ми змогли перерахувати на неї гроші без паперових довідок після прийняття рішення, ознайомлення із паспортом кредиту та підписання договору на отримання коштів попередньо вивчивши його умови.

Як бачите, усе просто, як на уроці арифметики у першому класі!

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Причини взяти кредит онлайн у Тернополі в Сlick Credit

Сервіс Click Credit створювався так, аби позичити гроші в кредит Тернопіль було зручною й комфортною послугою. І, здається, нам це вдалося, бо:

 • ми підтверджуємо більшість заявок. Причиною відмови найчастіше стає помилка при внесенні паспортних даних. Виправте її, подайте заявку знов і ми з радістю розглянемо її повторно;

 • ми не вимагаємо жодних паперових документів, крім паспорту і коду;

 • ми не ставимо зайвих питань: якщо ви хочете оформити кредит, отже, цього  вимагає поточна ситуація;

 • ми гнучкі: ви можете взяти кредит на термін від 1 до 30 днів, але, в разі потреби, можемо цей термін продовжити за допомогою підписання додаткової угоди та оплати відсотків. Ноу проблем: ви користуєтесь грошима, сплачуючи відсотки за додаткові дні на вигідних для вас умовах;

 • у нас безпечно: наше програмне забезпечення надійно захищає ваші персональні дані, що підтверджено відповідними міжнародними сертифікатами.

Сlick Credit — той самий надійний друг, у якого можна перехопити грошенят до зарплати!