Banner image

Взяти гроші до зарплати в кредит у Полтаві

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Коли людині потрібно взяти кредит у Полтаві, вона зазвичай прямує до банку. І це правильно, якщо потрібні кошти для покупки квартири, автомобіля або дорогої побутової техніки, адже великі позички, у тому числі й на тривалий період можна отримати тільки тут.

Але досить часто люди стикаються з раптовою нестачею коштів на найнеобхідніше. Хтось із рідних захворів або потрібен терміновий ремонт (холодильника, комунікацій), а грошей замало. Бракує буквально пари тисяч, і потрібні вони всього на пару тижнів ... Де взяти невеликі гроші в борг у Полтаві, причому швидко?

Як взяти кредит у Полтаві?

Якщо хтось хоче взяти гроші в кредит у Полтаві, звернувшись для цього до банку, він може натрапляти на труднощі. Банки вимагають довідки, що підтверджують дохід позичальника. Банки дуже жорстко реагують на зіпсовану кредитну історію. Крім того, вони прискіпливо вивчають сімейний стан потенційного клієнта, баланс доходів та витрат. А останнім часом, зі зрозумілих причин, банкіри виявляють підвищену обережність. В результаті отримати кредит у банку сьогодні можуть далеко не всі.

На щастя для багатьох полтавців, існує мікрофінансовий сервіс ClickCredit, завдяки якому швидка позика в Полтаві цілком реальна.

ClickCredit не вимагає паперової довідки та поручителів. Так, тут ви не отримаєте суму, достатню для придбання автомобіля. Але перехопити невеликі гроші в режимі онлайн на картку до зарплати тут можна в будь-який момент.

Взяти кредит у ClickCredit простіше простого. Для цього потрібно зайти на сайт ClickCredit або завантажити на свій смартфон відповідний мобільний додаток. Потім вибрати суму позики та термін кредитування, зареєструватися в системі, шляхом внесення до неї даних свого паспорта та ІПН, ввести параметри своєї банківської картки. Вся процедура, включаючи реєстрацію та переказ грошей одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання займає 15-20 хвилин. І оформлення заявки не вимагає роздумів — потрібно лише дотримуватися підказок.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Хто може оформити кредит онлайн від ClickCredit

Взяти гроші до зарплати в кредит у Полтаві має можливість громадянин України, який досяг 18 років.

Умови, щоб отримати швидку позику в Полтаві

Щоб отримати кредит онлайн у Полтаві від ClickCredit, позичальник повинен мати:

 • паспорт та ІПН;

 • активну картку будь-якого банку України;

 • телефон;

 • будь-який пристрій, що дозволяє вийти в Інтернет — смартфон, ПК, ноутбук, планшет.

Жодні інші документи, крім паспорта та ІПН не потрібні. Не потрібна й застава, не потрібні поручителі. Ми нікому не дзвонимо із ваших близьких та друзів, нікому нічого не повідомляємо, все суворо конфіденційно. Інакше кажучи, гроші в кредит у Полтаві через сервіс ClickCredit може отримати практично будь-який полтавець або гість міста.

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування — від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження).

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 60,47% до 19525,37%.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Погашення кредиту онлайн

Погасити позику, взяту в ClickCredit, в режимі онлайн дуже просто. Це найкомфортніший і найшвидший спосіб — не потрібно нікуди ходити або вводити десь зайві дані. У «Особистому кабінеті» у вкладці «Мої кредити» вибираєте опцію «Погасити кредит» та вказуєте дані тієї картки, з якої піде погашення.

Але можна з цією ж метою скористатися й інтернет-банкінгом або сплатити борг у банківській касі. Ще одна можливість — скористатися послугами терміналів Bank24, City24, EasyPay, Як вам зручніше.

Чому варто вибрати ClickCredit

Кредит онлайн на карту у Полтаві від ClickCredit має низку переваг, які виділяють наш сервіс серед конкурентів.

 • Система промокодів дозволяє зменшити ставку повторних кредитів.

 • З оформленням заявки впорається будь-хто, процес займає кілька хвилин.

 • Ми лояльно ставимося до кредитної біографії позичальника та схвалюємо більшість запитів.

 • Ми видаємо швидкі позики у Полтаві у цілодобовому режимі, без вихідних.

 • Немає прихованих комісій, умови кредитування гранично прозорі.

 • Ваші особисті дані надійно захищені.

Якщо клієнту знадобилося продовжити термін позики, — немає проблем, за допомогою підписання додаткової угоди та оплати відсотків. Ми завжди йдемо назустріч.

Таким чином, позики від ClickCredit — це вигідно, швидко, комфортно та надійно.