Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Київ

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Чи не кожному з нас час від часу потрібен швидкий кредит Київ, адже ніхто не застрахований від непередбачених витрат,  на кшталт покупки ліків чи ремонту авто. Тож, якщо вже трапився форс-мажор, не варто панікувати: гроші в кредит Київ можна взяти через інтернет на сервісі ClickCredit.

Гроші в кредит в Києві від ClickCredit

Насправді, позичити грошей в столиці простіше, аніж ви гадаєте. Для  того, щоб отримати гроші до зарплати Київ, потрібно зробити п’ять простих кроків:

 1. Зайти на сайт або завантажити наш безкоштовний застосунок на смартфон.

 2. Заповнити просту анкету, вказавши свої паспортні дані та номер діючої банківської картки, з якої буде зручно зняти кошти. Баланс на карті неважливий.

Вітаємо! Тепер у вас є особистий кабінет на ClickCredit, в якому зручно дізнаватися про умови кредитування, розміри відсоткової ставки, конкурси й акції, що проводить компанія. Взяти кредит Київ з особистого кабінету простіше й швидше, ніж заварити вранці філіжанку кави. 

 1. За допомогою бігунків встановіть потрібну суму та зручний для себе термін. Програма автоматично вирахує відсотки, які вам потрібно буде сплатити.

Видихніть, зробіть коротеньку паузу та зважте, чи готові взяти на себе це грошове зобов'язання. Все ok? Тоді подавайте заявку на позику.

 1. Дайте нам кілька хвилин на обробку інформації та прийняття рішення…

Ваш кредит без паперової довідки про доходи Київ готовий та надійшов на картку одразу після прийняття рішення і ознайомлення із паспортом кредиту, умовами договору та його підписання! Розпоряджайтеся ним із максимальною користю!

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Хто може отримати кредит онлайн на карту в Києві?

Ми лояльні до кредитної історії. Якщо ви звернулися до нас по онлайн кредит, — отже, того потребують життєві обставини, і крапка!

Тож послугу може отримати повнолітня особа, яка має українське громадянство.

Ми підтверджуємо більшість заявок на онлайн позику. Найчастіша причина відмови — банальна граматична помилка при заповненні анкети. Пропустили одну цифру в ІПН або букву в прізвищі — і все, система таку людину серед українців не знаходить та вважає, що видати їй гроші не можна. Та це легко виправити, надіславши нову заявку.

Що потрібно, щоб отримати швидку позику в Києві?

Якщо позика грошей Київ — це саме те, що вас цікавить наразі, отримати її надзвичайно просто. Вам знадобиться доступ до мережі Інтернет з будь-якого гаджету, паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, мобільний телефон (на нього надходить SMS для реєстрації) та активна картка, відкрита у будь-якому банку України.

Чим вигідний кредит онлайн?

Основні переваги кредиту онлайн — його швидкість та зручність. Лише кілька хвилин минає від подачі заявки до надходження грошей на банківську картку. З ClickCredit можна забути про марнування часу у банківських чергах та збір купи документів.

Подавайте заявку 24/7, 365 днів у році, бо ми працюємо і в неділю, і в новорічну ніч, і навіть у Великдень, поки всі інші випікають паски.

Умови:

 

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Які є способи погасити кредит?

Швидка позика Київ така ж проста і в погашенні. Розрахуватися з нашою компанією можна:

 • в особистому кабінеті на сайті СlickCredit, мобільному застосунку;

 • у касі будь-якого банку за нашими реквізитами (звісно ж, якщо ви не проти поговорити про політику, ціни на картоплю й цукор та невиховану сучасну молодь із бабусями в черзі);

 • за допомогою інтернет-банкінгу обслуговуючого вас банку;

 • скориставшись терміналами самообслуговування Bank24, City24, EasyPay (шукайте наш логотип або введіть самостійно реквізити для оплати);

 • зателефонувавши у службу підтримки ПриватБанку, якщо ви є його клієнтом.

Переваги взяти кредит онлайн в Києві у нас

СlickCredit — це ваш острівець фінансової безпеки, адже ми:

 • позичаємо гроші без довідок (паперових документів), поручителів та застави — довіряємо вам, як собі;

 • не турбуємо дзвінками ваших близьких, колег і сусідів та не ставимо незручних питань, бо делікатність — наше все!

 • готові виручити у будь-який час, адже працюємо без вихідних та перерв;

 • дбаємо про вашу безпеку: усі ваші особисті дані надійно захищені. Це підтверджено відповідними міжнародними сертифікатами;

 • разом із вами пристосовуємося до обставин. У нашому сервісі є можливість продовжити кредит на необхідний вам термін, за тими ж умовами, на яких був заключений договір. Потрібно буде підписати додаткову угоду та погасити відсотки;

 • ми цінуємо кожного свого клієнта. Тому придумали круту програму лояльності та не втомлюємося тішити вас різноманітними акціями, дарувати подарунки та знижки на позики.

СlickCredit завжди поруч — у вашій кишені. Завантажте нас на смартфон і ми відразу надамо швидку фінансову допомогу!