Banner image

Швидкі позики в місті Харків

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Потреба у тому, щоб отримати гроші до зарплати Харків, час від часу виникає у багатьох із нас. І в матусь у декреті, і в студентів, і в підприємців, яким потрібно терміново розрахуватися за партію товару. Бо що робити, коли катастрофічно бракує часу на банківські процедури, а близькі не мають змоги вам допомогти? 

Отримати гроші до зарплати у Харкові за лічені хвилини

Якщо у складній фінансовій ситуації немає часу та можливості збирати документи на кредит у банку, на допомогу прийде онлайн сервіс миттєвих позик ClickCredit:

Вигідні швидкі позики в місті Харків

ClickCredit пропонує миттєві онлайн позики без паперової довідки про доходи, застави та поручителів. Працюємо цілодобово, без вихідних та свят.

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування: від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження).

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 60,47% до 19525,37%.

Хто може взяти кредит онлайн в будь-який момент?

Послуга кредит онлайн Харків доступна для громадян України, старших 18 років. 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Як отримати позику на карту в Харкові?

Щоб отримати потрібну суму, необхідно:

 1. Створити особистий кабінет на сайті або в безкоштовному мобільному додатку. Для цього знадобиться кілька хвилин вашого часу, паспортні дані та ІПН.

Тут ви можете детально ознайомитися з умовами кредитування.

 1. Підв’яжіть активну банківську карту. Це може бути картка будь-якого банку України з будь-яким балансом на ній.

 2. Встановіть суму та термін, на який ви хочете взяти кредит. Система автоматично вирахує відсотки. За допомогою бігунків ви можете визначити розмір позики та строк, аби вибрати найкращий варіант для себе.

 3. Надсилайте онлайн заявку і … зачекайте кілька хвилин

 4. Якщо все гаразд, гроші на нагальні потреби одразу після ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання майже миттєво надійдуть на ваш картковий рахунок!

Вся процедура, від реєстрації до надходження грошей на картку, займає не більше 15 хвилин.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Що потрібно для оформлення позики?

Швидкі позики у Харкові — це й справді дуже швидко. Майже як відповідь українських “котиків” болотним “товаришам”. А все завдяки тому, що перелік документів — мінімальний. Щоб отримати гроші у нас, знадобляться: 

 • внутрішній український паспорт;

 • ідентифікаційний код;

 • доступ до інтернету, адже усе відбувається онлайн;

 • мобільний телефон;

 • діючу картку вітчизняного банку, оформлену на ваше ім'я. 

Як бачимо, мінімум бюрократії — максимум користі для клієнтів Сlick Credit!

Як погасити швидкий кредит в Харкові?

Швидкі позики Харків просто не лише отримати, а й повернути через:

 • особистий кабінет;

 • термінали самообслуговування Bank24, City24, EasyPay — їх нині можна знайти навіть у сільській місцевості, а в обласному центрі — на кожному кроці. Шукайте нас за логотипом або вводьте реквізити;

 • інтернет-банкінг;

 • у касі банку, якщо ви — шанувальник олдскульних фінансових традицій. Повідомте касиру наші реквізити;

 • службу підтримки Приватбанку одним телефонним дзвінком.

Швидкі позики Харків від Сlick Credit — той самий друг, який ніколи не відмовиться підкинути грошенят до зарплати. Звертайтеся.