Banner image

Швидка позика в Сумах

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Буває, що потреба у грошових коштах виникає терміново, наприклад, зламався холодильник чи ще гірше — захворіла близька людина. Але достатній фінансовий резерв мало хто має. Що ж робити? Взяти кредит у банку? Це процедура тривала та вимагає виконання багатьох умов. Наприклад, у банку не дадуть позики без довідки про доходи, не дадуть тим, у кого зіпсована кредитна історія.

На щастя, технічний прогрес торкнувся і фінансової сфери — сьогодні можна взяти кредит онлайн, тобто отримати позику дистанційно, за кілька хвилин і навіть не виходячи з дому. Швидкі позики в Сумах та Україні — спеціалізація сервісу ClickCredit.

Вигідні кредити онлайн в Сумах від ClickCredit

На відміну від банків, у ClickCredit можна отримати позику без паперової довідки про доходи. Наш мікрофінансовий сервіс дозволяє взяти гроші в кредит в Сумах повнолітнім громадянам України.

Ми надаємо позички без застави, без поручителів та швидко. Завдяки роботі нашого сервісу кредит в Сумах став доступним майже кожному.

 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Як отримати позику онлайн швидко, і не виходячи з дому?

Взяти позику онлайн у Сумах можна, перебуваючи у будь-якому місті, у власному будинку, на вулиці, у магазині. ClickCredit працює в автоматичному режимі цілодобово, без вихідних.

Крім документів, що ідентифікують особу, потрібно мати:

 • картку будь-якого банку України;

 • мобільний телефон;

 • комп'ютер, смартфон або планшет для виходу в мережу.

Наші умови:

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Які документи знадобляться для оформлення швидкої позики в Сумах?

Щоб отримати кредит онлайн в Сумах через сервіс ClickCredit, необхідно мати лише паспорт України та ІПН. Ми довіряємо нашим клієнтам і видаємо гроші в кредит, не вимагаючи зайві папірці.

Як подати заявку на гроші в кредит в Сумах?

Бажаєте отримати кредит онлайн у Сумах від ClickCredit? Це дуже просто. Оформити кредит на нашому сервісі може повнолітній громадянин України. Зробити це можна у нас на сайті або завантаживши на свій смартфон наш мобільний додаток. Все відбувається в режимі онлайн. 

Для отримання кредиту потрібно визначитися із сумою, терміном, а також повідомити системі свої паспортні дані та ІПН. Вона створить вам «Особистий кабінет». Потім слід ввести дані картки, на яку будуть перераховані гроші. Рішення про видачу позички приймається дуже швидко. Ознайомтеся із паспортом кредиту та підпишіть договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. Через 15 хвилин після початку оформлення гроші з'являться у вас на карті.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Способи оплати кредиту онлайн

Погасити швидку позику в Сумах від ClickCredit найзручніше в режимі онлайн. У «Особистому кабінеті» потрібно знайти вкладку «Мої кредити», там — опцію «Погасити позику» та ввести дані тієї картки, з якої піде погашення.

Крім того, для закриття кредиту можна використати термінали Bank24, City24, EasyPay.

Також можна здійснити оплату зі свого рахунку через інтернет-банкінг або внести готівку в касі банку.

Якщо ви не маєте фінансових проблем, ми побажаємо, щоб  їх і надалі у вас не було. Але якщо трапилося лихо, і вам знадобилися гроші, — звертайтесь. Швидка позика в Сумах — це та фінансова подушка безпеки”, яка завжди під рукою.