Banner image

Швидка позика в Сумах

 

Буває, що потреба у грошових коштах виникає терміново, наприклад, зламався холодильник чи ще гірше — захворіла близька людина. Але достатній фінансовий резерв мало хто має. Що ж робити? Взяти кредит у банку? Це процедура тривала та вимагає виконання багатьох умов. Наприклад, у банку не дадуть позики без довідки про доходи, не дадуть тим, у кого зіпсована кредитна історія.

На щастя, технічний прогрес торкнувся і фінансової сфери — сьогодні можна взяти кредит онлайн, тобто отримати позику дистанційно, за кілька хвилин і навіть не виходячи з дому. Швидкі позики в Сумах та Україні — спеціалізація сервісу ClickCredit.

Вигідні кредити онлайн в Сумах від ClickCredit

На відміну від банків, у ClickCredit можна отримати позику без паперової довідки про доходи. Наш мікрофінансовий сервіс дозволяє взяти гроші в кредит в Сумах повнолітнім громадянам України.

Ми надаємо позички без застави, без поручителів та швидко. Завдяки роботі нашого сервісу кредит в Сумах став доступним майже кожному.

 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Як отримати позику онлайн швидко, і не виходячи з дому?

Взяти позику онлайн у Сумах можна, перебуваючи у будь-якому місті, у власному будинку, на вулиці, у магазині. ClickCredit працює в автоматичному режимі цілодобово, без вихідних.

Крім документів, що ідентифікують особу, потрібно мати:

  • картку будь-якого банку України;

  • мобільний телефон;

  • комп'ютер, смартфон або планшет для виходу в мережу.

Наші умови:

  • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

  • Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

  • Відсоткова ставка: від 0,01% до 78,02% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

  • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,71% до 14108745,08%.

Які документи знадобляться для оформлення швидкої позики в Сумах?

Щоб отримати кредит онлайн в Сумах через сервіс ClickCredit, необхідно мати лише паспорт України та ІПН. Ми довіряємо нашим клієнтам і видаємо гроші в кредит, не вимагаючи зайві папірці.

Як подати заявку на гроші в кредит в Сумах?

Бажаєте отримати кредит онлайн у Сумах від ClickCredit? Це дуже просто. Оформити кредит на нашому сервісі може повнолітній громадянин України. Зробити це можна у нас на сайті або завантаживши на свій смартфон наш мобільний додаток. Все відбувається в режимі онлайн. 

Для отримання кредиту потрібно визначитися із сумою, терміном, а також повідомити системі свої паспортні дані та ІПН. Вона створить вам «Особистий кабінет». Потім слід ввести дані картки, на яку будуть перераховані гроші. Рішення про видачу позички приймається дуже швидко. Ознайомтеся із паспортом кредиту та підпишіть договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови. Через 15 хвилин після початку оформлення гроші з'являться у вас на карті.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Способи оплати кредиту онлайн

Погасити швидку позику в Сумах від ClickCredit найзручніше в режимі онлайн. У «Особистому кабінеті» потрібно знайти вкладку «Мої кредити», там — опцію «Погасити позику» та ввести дані тієї картки, з якої піде погашення.

Крім того, для закриття кредиту можна використати термінали Bank24, City24, EasyPay.

Також можна здійснити оплату зі свого рахунку через інтернет-банкінг або внести готівку в касі банку.

Якщо ви не маєте фінансових проблем, ми побажаємо, щоб  їх і надалі у вас не було. Але якщо трапилося лихо, і вам знадобилися гроші, — звертайтесь. Швидка позика в Сумах — це та фінансова подушка безпеки”, яка завжди під рукою.