Banner image

Кредит онлайн в Черкасах

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Якщо людині потрібні гроші на покупку автомобіля або будинку, маючи солідні офіційні доходи та хорошу кредитну історію, вона йде до банку. Отримати кредит в Черкасах на велику суму та на тривалий термін можна лише там.

Але коли потрібна порівняно невелика сума, на короткий час, як кажуть, «до зарплати», коли гроші призначені для невідкладних потреб і отримати їх необхідно негайно, виручити можуть швидкі кредити, в Черкасах — їх видає сервіс ClickCredit.

Кредит на картку до зарплати у Черкасах

Банківське кредитування має низку незручностей. Банки вкрай недовірливі, вони дають гроші лише тим, хто має бездоганну кредитну історію. Там вимагають купу паперових документів, наприклад, довідки про доходи, які можуть надати далеко не всі. Банки неохоче кредитують соціально незахищені верстви населення. Крім того, щоб отримати банківський кредит у Черкасах, потрібно витратити чимало часу. Але ж нерідкі ситуації, коли людині гроші знадобилися раптово.

Швидка позика в Черкасах від сервісу ClickCredit позбавлена цих недоліків. Ми надаємо позички практично всім повнолітнім громадянам України, схвалюємо більшість поданих заявок. Взяти кредит можна будь-якої миті часу, будь-якого дня тижня, гроші надходять позичальнику прямо на банківську картку.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Умови швидкого кредитування онлайн від ClickCredit

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження).

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 60,47% до 19525,37%.

 

Який пакет документів потрібний для отримання кредиту?

Взяти кредит на картку у Черкасах без довідки про доходи (паперових документів) цілком можливо. Зверніться до ClickCredit, і ви переконаєтесь у цьому.

Щоб отримати позику, достатньо мати лише паспорт громадянина України та ІПН. Це все. Жодні інші папери нам не потрібні.

Як взяти кредит на картку у м. Черкаси?

Щоб отримати кредит на картку в Черкасах, за допомогою сервісу ClickCredit доведеться витратити… кілька хвилин. Причому зробити це можна, не виходячи з дому.

Спершу слід завантажити з AppStore або Google Play наш додаток до себе на смартфон. Але можна цього й не робити — достатньо зайти на наш сайт.

Тепер визначтеся з необхідною сумою та терміном, на який братимете гроші. Відразу побачите всю суму для погашення.

Зареєструйтесь у системі. Це вимагає мінімальних зусиль: внесіть ПІБ, дані паспорта, ІПН. Система створить вам «Особистий кабінет». Залишається ввести дані карти, на яку вам зручно отримати кошти, і підтвердити заявку. Зачекайте на рішення. Після ознайомлення із паспортом кредиту та умовами договру на отримання коштів і його підписання за 10 хвилин гроші надійдуть до вас на карту.

Швидкі позики у Черкасах дійсно дуже швидкі, коли йдеться про сервіс ClickCredit.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Як погасити позику онлайн?

Погашення позики потребує ще менше часу, ніж її оформлення. Найпростіший спосіб — через «Особистий кабінет». Заходите на вкладку «Мої кредити», вибираєте опцію «Погасити позику» та вводите дані тієї картки, з якої мають бути списані кошти на погашення.

Якщо з якоїсь причини цей шлях вам не підходить, ви можете сплатити борг через інтернет-банкінг, на сайті вашого банку, або в його відділенні, через касу. Можна з цією метою скористатися послугами терміналів самообслуговування: Bank24, City24, EasyPay.

Швидкі кредити під низький відсоток ClickCredit

Гроші в борг в Черкасах надає чимало організацій. Але умови кредитування, які пропонує ClickCredit, вигідно виділяють його серед інших.

 • Найвища оперативність — ви можете взяти кредит за кілька хвилин.

 • Доступність — ми надаємо онлайн кредит у Черкасах без довідок про доходи (паперових документів).

 • Можливість отримати позику «тут і зараз». Наш графік роботи — 24/7, гроші надходять клієнту прямо на карту.

 • Знижки та акції.

 • Комфортні умови — за потреби кредит можна продовжити за допомогою підписання додаткової угоди та сплати відсотків, також його можна погасити достроково.

Швидко, зручно, вигідно — чому б не спробувати?