Banner image

Отримати гроші онлайн на карту у Білій Церкві

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Взяти кредит у Білій Церкві, як і в будь-якому іншому місті України, стає все складніше. Сьогодні фінансові ризики дуже високі, тому банки надзвичайно посилили свої вимоги до позичальників. Отримати позику у банку — справа майже безнадійна.

З іншого боку, навіщо взагалі звертатися до банку, якщо гроші потрібні невеликі та на короткий термін? Набагато розумніше гроші до зарплати у Білій Церкві взяти у мікрокредитній організації.

Кредит у Білій Церкві на карту

Найшвидший та найбільш вигідний спосіб отримання грошей онлайн на карту в Білій Церкві — кредит від ClickCredit. Оформлення проходить у віддаленому режимі, кошти надходять прямо на банківську картку позичальника.

Нікуди не треба ходити, нічого не треба доводити чи носити паперові довідки. Отримати гроші на картку можна будь-якої миті, не виходячи з дому або не відходячи від каси в магазині. 

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування: від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження);

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,72% до 19525,37%.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Умови отримання швидкої позики у Білій Церкві

Щоб взяти кредит на карту в Білій Церкві через систему ClickCredit, необхідно мати:

 • паспорт громадянина України;

 • ІПН;

 • активну картку будь-якого банку країни;

 • телефон (смартфон) чи комп'ютер;

 • доступ до Інтернету.

Оформити кредит просто — спочатку потрібно зайти на сайт ClickCredit або завантажити наш мобільний додаток. Там слід вибрати розмір та термін кредиту, а потім зареєструватися в системі. Для цього необхідно ввести коротку інформацію: ПІБ, дані паспорта, ІПН. У системі вам буде відкрито «Особистий кабінет». Залишається ввести дані картки, на яку мають прийти гроші, підтвердити заявку та чекати на рішення. Ознайомитись із паспортом кредиту та підписати договір на отримання коштів попередньо ознайомившись з його умовами. Все разом займе трохи більше ніж 20 хвилин.

Хто може отримати гроші онлайн на карту у Білій Церкві

Завдяки ClickCredit швидкі позики у Білій Церкві стали доступними практично всім громадянам України віком від 18 років. 

Компанія ClickCredit готова забезпечити фінансову підтримку на вигідних умовах, які не створять непереборних труднощів.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Як погасити кредит онлайн

Розквитатися з боргом у ClickCredit дуже просто. Щоб зробити це в режимі онлайн, потрібно увійти до свого «Особистого кабінету», вибрати там закладку «Мої кредити» та натиснути «Погасити позику». Потім ввести інформацію про карту, з якої буде взято кошти на погашення. От і все.

Але можна сплатити борг і іншими способами — через термінали Bank24, City24, EasyPay. через інтернет-банкінг або в касі вашого банку.

Чому варто взяти гроші в кредит у Білій церкві саме від ClickCredit

 • Доступно. Паперові довідки не потрібні. 

 • Зручно. Оформлення не викликає труднощів ні в кого, отримання позики займає кілька хвилин.

Швидко. Через систему ClickCredit гроші в кредит у Білій церкві можна отримати у будь-який час доби, у будь-який день тижня, за кілька хвилин.