Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Кредит онлайн у Івано-Франківську: легко і за лічені хвилини

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Якщо потрібна термінова фінансова підтримка, скористайтеся онлайн-кредитом від компанії ClickCredit в Івано-Франківську. Онлайн-позики зручні тим, що їх можна отримати будь-якої миті. Наприклад, коли баланс на картці близький до нуля, до зарплати ще кілька днів, а в кота закінчився корм. Переплата за відсотками буде невеликою, адже кошти беруться на короткий термін.

Видаємо швидкий кредит в Івано-Франківську без зайвих питань

Компанія ClickCredit надає послугу гроші до зарплати Івано-Франківськ, доступну для громадян України віком від 18 років. Заявку на кредит можна подати з будь-якого місця, де є доступ до інтернету, і отримати гроші на картку за декілька хвилин. Після цього можна зняти готівку, здійснити необхідну покупку, оплатити рахунки та послуги. Цільове використання позикових коштів підтверджувати не потрібно.

Хто може взяти кредит в Івано-Франківську через Інтернет?

Ми видаємо кредити на картку громадянам України, які досягли 18 років, без паперової довідки про доходи, без застави та поруки. 

Компанія ClickCredit готова надати фінансову підтримку на вигідних умовах, які не стануть важким тягарем.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Як отримати гроші до зарплати онлайн на нашому сайті?

Щоб оформити мікрокредит Івано-Франківськ  в компанії ClickCredit, вам знадобиться лише декілька хвилин. Завантажте наш додаток в App Store або Google Play. Також можна зайти на головну сторінку сайту. Там потрібно подати заявку в спеціальній формі, попередньо розрахувавши параметри кредиту. 

В анкеті потрібно заповнити всі поля, після чого додати картку, верифікувати її і відправити заявку. Якщо ви ввели вірний номер телефону, менеджер компанії зателефонує вам через кілька хвилин, щоб підтвердити актуальність вашої заявки.

Далі вам лише залишиться дочекатися рішення, яке, як правило, буває позитивним. Після цього необхідно буде ознайомитись із паспортом кредиту, підписати договір на отримання коштів попередньо ознайомившись із його умовами отримати гроші на свою картку. Весь процес займає не більше 10 хвилин, що значно швидше, ніж у банку.

Що потрібно, щоб оформити кредит на карту в місті Івано-Франківськ?

Ось перелік головних вимог для клієнта, який планує отримати гроші в кредит Івано-Франківськ через наш сервіс:

 • документи — паспорт (громадянський), ідентифікаційний номер;

 • гаджет з доступом до інтернету (комп’ютер, планшет, смартфон тощо);

 • активний мобільний телефон;

 • електронна пошта;

 • діюча картка українського банку.

Також потрібно до 10 хвилин вільного часу, щоб успішно отримати кредит на свою картку.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Чи безпечно брати гроші в кредит через інтернет?

Наша компанія забезпечує надійний захист інформації клієнтів. Ми використовуємо передові технології захисту даних, щоб забезпечити конфіденційність та безпеку всіх фінансових операцій. Наша система використовує шифрування даних, щоб захистити їх від несанкціонованого доступу.

Наші клієнти можуть бути впевнені — надана ними інформація в абсолютній безпеці. Ми діємо згідно з Ліцензією та підконтрольні Національному банку України. 

Переваги взяти мікрокредит в Івано-Франківську у ClickCredit

Кредит онлайн Івано-Франківськ від ClickCredit — це швидкий і зручний спосіб отримати необхідну суму грошей на будь-які потреби. Без відвідування банку та витрат на дорогу, усього за кілька хвилин. 

Наші відсоткові ставки — доступні.


Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Також важливою перевагою є можливість отримати кредит в будь-який час, навіть вночі. Усі процеси взяття кредиту відбуваються онлайн, що дозволяє заощадити час та зменшити кількість паперової документації. ClickCredit  забезпечує швидку обробку заявок та високий рівень безпеки ваших персональних даних.