Banner image

Кредит онлайн в Чернігові під низькі відсотки

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 90% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Сьогодні взяти гроші в борг у Чернігові, як і загалом в Україні, зовсім не просто. Банки завжди були прискіпливі до позичальників, а зараз відмовляють у кредитах під будь-яким приводом. Ну, а отримати позику без довідки про доходи чи з поганою кредитною історією — це вже справа абсолютно безнадійна.

На щастя, якщо людині потрібна невелика сума кредиту, вона може звернутися до мікрофінансового сервісу ClickCredit, який видає гроші будь-якої миті, за кілька хвилин, причому без довідок (паперових документів).

Оформити швидку позику в Чернігові від ClickCredit

У ClickCredit реально взяти кредит без довідки про доходи (паперового документу).

Отримати кредит в Чернігові за допомогою ClickCredit дуже просто. Потрібно лише мати громадянський паспорт України, ІПН, карту будь-якого банку країни, мобільний телефон або інший гаджет із виходом в інтернет.

Ходити нікуди не потрібно, отримати кредит можна, не встаючи з дивана. Все відбувається в режимі онлайн. Це найзручніший спосіб отримання кредитних коштів. Для оформлення позики людина заходить на сайт ClickCredit або завантажує на смартфон спеціальний додаток. Вибирає суму кредиту та його термін. Заповнює коротеньку анкету. Система створює «Особистий кабінет», де буде відображатися вся взаємодія клієнта з ClickCredit. Потім людина вводить дані карти, на яку слід перевести позику. Трохи чекає на рішення та отримує гроші одразу після ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання. Якщо кредит береться вперше, на все потрібно менше ніж 15 хвилин, при повторних зверненнях — 5 хвилин.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Вимоги до отримання кредиту онлайн.

Ми видаємо гроші в кредит у Чернігові громадянам України, у яких виникли фінансові труднощі:

 • повнолітнім громадянам України;

 • без паперових довідок;

 • особам із поганою кредитною історією (не гарантуємо, але шанси є).

Умови та ставки:

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 60,47% до 19525,37%.

Який пакет документів потрібен для оформлення кредиту на картку?

Щоб отримати кредит онлайн у Чернігові за допомогою ClickCredit, потрібний мінімальний «пакет документів»: паспорт та ІПН — те, що ідентифікує особу громадянина України. Жодних довідок (паперових документів) мати не потрібно.

Як сплатити мікрокредит в Чернігові онлайн?

Погасити борг дуже просто, швидше за все це робиться в режимі онлайн. Достатньо увійти через наш сайт або мобільний додаток до свого «Особистого кабінету». На вкладці «Мої кредити» виберіть «Погасити позику» та введіть дані картки, з якої буде здійснено погашення.

Крім того, кредит можна виплатити через Інтернет-банкінг або внести гроші до каси свого банку. Нарешті, можна скористатися терміналами сервісів Bank24, City24, EasyPay.

Важливо, що погасити заборгованість можна достроково, у цьому разі клієнт платить відсотки лише за реальний термін користування грошима.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Чому варто взяти швидку позику у ClickCredit?

Якщо виникла термінова потреба у позикових коштах, то кредит на картку у Чернігові від ClickCredit — найкраще рішення. Що виділяє нас на ринку фінансових послуг?

 • Лояльність. Ми задовольняємо більшість заявок. 

 • Оперативність. Отримати позику у нас можна за лічені хвилини.

 • Цілодобове обслуговування.

 • Незалежність від розташування. Гроші можна отримати, не виходячи з магазину або сидячи вдома біля телевізора.

 • Простота оформлення кредиту. Будь-яка людина легко впорається із заявкою на отримання позики.

 • Ми чуйно ставимося до потреб наших клієнтів. Нові позичальники отримують швидкі позики у Чернігові за пільговою ставкою, для повторних — діє програма лояльності. Термін кредитування можна продовжувати, підписавши додаткову угоду та сплативши відсотки.

 • Прозорість умов. Прихованих платежів немає, клієнт відразу бачить всю суму, яку потрібно буде повернути.

Мікрокредити в Чернігові з кожним днем стають все популярнішими. І це не дивно — ми намагаємося зробити все, щоб задовольнити ваші потреби.