Banner image

Кредит онлайн в Ужгороді

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Ужгород — мальовниче місто України з прадавньою історією. Воно відоме старовинною архітектурою, вишуканими алеями сакур, смачною закарпатською кухнею та багатолюдними винними фестивалями. Якщо хочеться не думати про гроші, а добре провести час у затишному Ужгороді, звертайтеся в ClickCredit та отримуйте потрібну суму за 5 хвилин!

Отримайте кредит онлайн на картку в Ужгороді за лічені хвилини

Ви можете отримати гроші до зарплати Ужгород у будь-який зручний для вас момент. Знадобляться лише смартфон із доступом до інтернету та банківська картка. Витратьте 3 хвилини на заповнення заявки, ще декілька хвилин очікуйте на рішення — і гроші надійдуть на ваш рахунок після ознайомлення з умовами договору на отримання коштів та його підписання!

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування: від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження).

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1.5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 60,47% до 19525,37%.

Хто може отримати кредит без паперової довідки про доходи та зайвих питань в Ужгороді?

Кредит без довідки про доходи Ужгород (тут і далі маються на увазі паперові документи) доступний для широкого кола клієнтів. ClickCredit надає кредити без застав та поручителів.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Умови отримання онлайн-кредиту в місті Ужгород

Якщо ви шукаєте можливість швидко отримати гроші, кредит онлайн Ужгород може бути гарним варіантом. У ClickCredit ви можете отримати кредит на карту за кілька хвилин.

Пам'ятайте, що взяти кредит на карту може громадянин України, який досяг 18 років. 

Як оформити заявку на кредит онлайн за кілька хвилин?

Швидкі кредити онлайн Закарпаття отримують на сайті ClickCredit!

 1. Зайдіть на сайт ClickCredit та виберіть потрібну вам суму та термін кредиту за допомогою калькулятора на головній сторінці.

 2. Заповніть анкету, вказавши контактні дані, адресу, місце роботи, номер паспорта та ідентифікаційний код.

 3. Прикріпіть картку для отримання грошей, її потрібно буде верифікувати.

 4. Почекайте на рішення. Зазвичай, заявки розглядаються автоматично та результат надходить за 30-60 секунд.

 5. Якщо ваша заявка схвалена, ознайомтеся з паспортом кредиту, кредитним договором на отримання коштів та підпишіть його онлайн.

 6. Гроші будуть автоматично перераховані на вашу карту.

Пам'ятайте, що швидкі позики Ужгород може унеможливити банальна помилка в анкеті. Тому уважно перевіряйте всі поля та навіть ті, що не є обов'язковими.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Як погасити кредит до зарплати на картку в Ужгороді?

Повернути кредит так само просто, як і взяти кредит онлайн в Ужгороді. Це можна зробити за допомогою особистого кабінету на сайті компанії, через інтернет-банкінг, в пунктах платежів.

Для цього необхідно вчасно сплачувати щомісячні платежі, які вказані у договорі, і не допускати прострочення платежів. Якщо у вас виникли труднощі з поверненням кредиту, необхідно звернутися до менеджерів компанії, які допоможуть знайти оптимальне рішення.

Переваги онлайн-кредитів від ClickCredit

Якщо вам потрібні кошти на вихідний, свято або ввечері, ClickCredit — оптимальне рішення. Це можна зробити з будь-якої точки Ужгорода або області. 

Оформити кредит до зарплати на картку Ужгород — абсолютно безпечно. Ми не передаємо особисті дані клієнтів третім особам і використовуємо передові технології цифрової безпеки для передачі інформації на сайті.

Умови співпраці прописані в кредитному договорі, не містять прихованих комісій та додаткових платежів.

Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, тому:

 • наші менеджери готові допомогти на будь-якому етапі оформлення кредиту;

 • шанси на схвалення кредиту дуже високі в кожного;

 • є пролонгація кредиту, якщо виникли труднощі з його погашенням;

 • кредит у нас можна отримати навіть вночі, у вихідні та свята;

 • кредити видаємо без зайвих паперових довідок ;

 • кредит можна отримати за 5 хвилин.

Більше того:

Ми регулярно пропонуємо промокоди на знижку по кредиту, щоб зробити позики ще доступнішими. Для нас важливо, щоб наші клієнти почувалися зручно та комфортно, взявши кредит у нашій компанії.