Banner image

Кредит онлайн в Одесі

 

Сьогодні взяти кредит в Одесі помітно важче, ніж рік чи два тому. Банки не хочуть ризикувати, тому вони помітно посилили вимоги до позичальника, які й раніше були жорсткими. Навіть людина, яка має хорошу кредитну історію та цілком пристойні доходи, у банку гроші може не отримати. Людям, які не мають офіційного працевлаштування або гарної кредитної історії, відмовлять безумовно. Причому мова часто йде про невеликі суми, та смішні терміни — буквально до зарплати.

Як отримати вигідний кредит онлайн в Одесі швидко і без зайвих паперових довідок

Однак спосіб одержання грошей до зарплати в Одесі існує. Потрібно просто звернутися до мікрофінансового сервісу ClickCredit. Для отримання позички в ClickCredit жодні паперові довідки не потрібні. Щоб оформити кредит, достатньо повідомити нам ваш ІПН, дані паспорта та карти будь-якого банку України (що вам належить), на яку потрібно перерахувати кошти, і зачекати поки система прийме рішення, одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання. Оскільки все відбувається в режимі онлайн, потрібно мати мобільний телефон та пристрій із виходом до мережі Інтернет. Натомість ходити нікуди не треба. 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Хто може взяти гроші до зарплати в Одесі?

У ClickCredit взяти позику онлайн в Одесі може практично будь-який одесит, переселенець чи гість міста. Ми видаємо кредити на картку громадянам України, які досягли 18 років, без паперової довідки про доходи, без застави та поруки. 

Умови отримання картки швидкої позики в Одесі

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 78,02% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,71% до 14108745,08%.

За допомогою ClickCredit взяти швидку позику в Одесі дуже просто. Щоб оформити кредит потрібно лише зайти на наш сайт або завантажити наш мобільний додаток з Google Play або AppStore. Визначившись із потрібним об’ємом позики та часом кредитування, клієнт відразу побачить, у яку суму обійдеться користування кредитом. Потім в систему вносяться дані паспорта та ІПН. Створюється «Особистий кабінет». Залишається ввести дані банківської картки, на яку потрібно перерахувати кошти, та почекати, поки система прийме рішення, одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Погасити кредит можна так

У ClickCredit погашення кредиту відбувається ще простіше та швидше, ніж його отримання. Для цього достатньо в «Особистому кабінеті», у вкладці «Мої кредити» вибрати опцію «Погашення позички» і потім внести дані вашої банківської картки, через яку ви хочете повернути борг.

Якщо з якихось причин це зробити важко, можна використовувати ваш інтернет-банкінг або погасити кредит через банківську касу. Зрештою, повернути гроші можна використовуючи термінали Bank24, City24, EasyPay.

Чому варто вибрати позику від ClickCredit?

Сама назва ClickCredit символізує слова «швидкі позики Одеса». Ми видаємо кредити майже в один «клік» — із максимальною оперативністю та практично без відмови. Ось кілька причин вибрати саме нас.

 • Ми працюємо в режимі 24/7, гроші на картку можна отримати будь-якої миті.

 • Не вимагаємо жодних паперових довідок.

 • Не потрібні ані поручителі, ані застава.

 • Процедура оформлення дуже проста і займає декілька хвилин.

 • Перша позика видається за символічною ставкою, на наступні поширюється програма лояльності.

 • Умови кредитування прості та прозорі.

 • Кредит можна завжди пролонгувати, достатньо підписати додаткову угоду та сплатити відсотки.

Як бачите, гроші в кредит онлайн в Одесі отримати зовсім нескладно. Причому на це доведеться витратити часу трохи більше, ніж читання цієї статті.