Banner image

Кредит онлайн в Одесі

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

Сьогодні взяти кредит в Одесі помітно важче, ніж рік чи два тому. Банки не хочуть ризикувати, тому вони помітно посилили вимоги до позичальника, які й раніше були жорсткими. Навіть людина, яка має хорошу кредитну історію та цілком пристойні доходи, у банку гроші може не отримати. Людям, які не мають офіційного працевлаштування або гарної кредитної історії, відмовлять безумовно. Причому мова часто йде про невеликі суми, та смішні терміни — буквально до зарплати.

Як отримати вигідний кредит онлайн в Одесі швидко і без зайвих паперових довідок

Однак спосіб одержання грошей до зарплати в Одесі існує. Потрібно просто звернутися до мікрофінансового сервісу ClickCredit. Для отримання позички в ClickCredit жодні паперові довідки не потрібні. Щоб оформити кредит, достатньо повідомити нам ваш ІПН, дані паспорта та карти будь-якого банку України (що вам належить), на яку потрібно перерахувати кошти, і зачекати поки система прийме рішення, одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання. Оскільки все відбувається в режимі онлайн, потрібно мати мобільний телефон та пристрій із виходом до мережі Інтернет. Натомість ходити нікуди не треба. 

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

 

Хто може взяти гроші до зарплати в Одесі?

У ClickCredit взяти позику онлайн в Одесі може практично будь-який одесит, переселенець чи гість міста. Ми видаємо кредити на картку громадянам України, які досягли 18 років, без паперової довідки про доходи, без застави та поруки. 

Умови отримання картки швидкої позики в Одесі

 

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

За допомогою ClickCredit взяти швидку позику в Одесі дуже просто. Щоб оформити кредит потрібно лише зайти на наш сайт або завантажити наш мобільний додаток з Google Play або AppStore. Визначившись із потрібним об’ємом позики та часом кредитування, клієнт відразу побачить, у яку суму обійдеться користування кредитом. Потім в систему вносяться дані паспорта та ІПН. Створюється «Особистий кабінет». Залишається ввести дані банківської картки, на яку потрібно перерахувати кошти, та почекати, поки система прийме рішення, одразу після схвалення заявки, ознайомлення з паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та його підписання.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Погасити кредит можна так

У ClickCredit погашення кредиту відбувається ще простіше та швидше, ніж його отримання. Для цього достатньо в «Особистому кабінеті», у вкладці «Мої кредити» вибрати опцію «Погашення позички» і потім внести дані вашої банківської картки, через яку ви хочете повернути борг.

Якщо з якихось причин це зробити важко, можна використовувати ваш інтернет-банкінг або погасити кредит через банківську касу. Зрештою, повернути гроші можна використовуючи термінали Bank24, City24, EasyPay.

Чому варто вибрати позику від ClickCredit?

Сама назва ClickCredit символізує слова «швидкі позики Одеса». Ми видаємо кредити майже в один «клік» — із максимальною оперативністю та практично без відмови. Ось кілька причин вибрати саме нас.

 • Ми працюємо в режимі 24/7, гроші на картку можна отримати будь-якої миті.

 • Не вимагаємо жодних паперових довідок.

 • Не потрібні ані поручителі, ані застава.

 • Процедура оформлення дуже проста і займає декілька хвилин.

 • Перша позика видається за символічною ставкою, на наступні поширюється програма лояльності.

 • Умови кредитування прості та прозорі.

 • Кредит можна завжди пролонгувати, достатньо підписати додаткову угоду та сплатити відсотки.

Як бачите, гроші в кредит онлайн в Одесі отримати зовсім нескладно. Причому на це доведеться витратити часу трохи більше, ніж читання цієї статті.