Banner image

Гроші в кредит онлайн у Житомирі

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Зазвичай, щоб отримати гроші в кредит у Житомирі, потрібно пройти 7 кіл пекла. Сьогодні банки перестраховуються та відмовляють під будь-яким приводом. Без довідки про доходи, без чудової кредитної історії там немає рації й показуватися. Що вже казати про швидкий кредит…

Онлайн кредит без відмови та зайвих питань у Житомирі

Але є організація, яка видає практично миттєву позику на картку будь-якого банку та без бюрократії — це мікрофінансовий сервіс ClickCredit.

Довідки про доходи (паперові документи) в ClickCredit не вимагають, застава та поручителі тут не потрібні. Відсоток схвалення заявок високий — тепер кредит у Житомирі доступний практично усім.


Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Хто може отримати гроші в кредит онлайн у Житомирі?

Програма кредитування ClickCredit відрізняється загальнодоступністю. Будь-який громадянин України, який досяг 18 років, має можливість отримати кредит онлайн у Житомирі. 

Як оформити кредит онлайн у Житомирі за лічені хвилини?

Серед безперечних переваг онлайн кредиту у Житомирі від сервісу ClickCredit — простота та швидкість його оформлення.

Щоб отримати кредит у Житомирі, потрібно мати:

 • громадянський паспорт України;

 • ІПН;

 • картку будь-якого банку країни;

 • мобільний телефон;

 • пристрій для виходу до Інтернету (комп'ютер, смартфон, планшет).

Заявку на отримання позички можна подати або на нашому сайті, або завантаживши на смартфон мобільний додаток з AppStore або Google Play.

У цьому додатку потрібно вибрати суму кредиту та його термін. Калькулятор покаже, скільки буде коштувати користування кредитом. Якщо умови влаштовують, потрібно зареєструватися в системі — вводьте свої паспортні дані та ІПН. Система створить вам «Особистий кабінет».

Залишилося внести дані банківської картки, на яку будуть переказані кошти, та підтвердити заявку. Зачекати на рішення. Ознайомитись із паспортом кредиту та підписати договір на отримання коштів попередньо ознайомившись із його умовами. За кілька хвилин гроші надійдуть на картку.

Зазвичай на те, щоб оформити кредит та отримати гроші, потрібно до 15 хвилин.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Як виплатити онлайн кредит?

Це можна зробити кількома способами. Найпростіший — через свій «Особистий кабінет». Там є вкладка «Мої кредити», в ній вибираєте функцію «Погасити позику» та вводите параметри картки, з якої потрібно списати кошти. Все.

Також закрити кредит можна через інтернет-банкінг свого банку.

Якщо ж вам зручніше платити готівкою, погасити позику можна в касі свого банку або через термінали Bank24, City24, EasyPay.

Чому варто вибрати для онлайн кредиту у Житомирі ClickCredit?

Швидкі кредити у Житомирі від ClickCredit мають низку особливостей, які виділяють їх серед інших аналогічних пропозицій.

 • Вигода. Першу позику клієнт отримує за символічною ставкою. На подальші кредити за програмою лояльності поширюються знижки.

 • Простота та оперативність. Оформити кредит можна за 15 хвилин.

 • Доступність. Позики видаються без довідки про доходи (паперового документа).

 • Безвідмовність. Схвалюється переважна більшість заявок на кредит.

 • Комфорт. Гроші в кредит онлайн у Житомирі можна отримати у будь-який момент — ми працюємо за графіком 24/7.

 • Чесність. Наші умови абсолютно прозорі, прихованих комісій немає.

 • Гнучкість. Ми завжди готові продовжити термін кредиту після того як ви підпишете додаткову угоду та сплатите відсотки, але позику, заощаджуючи на відсотках, можна погасити й достроково.

ClickCredit дає онлайн кредит у Житомирі та по всій Україні. Умови — комфортні та лояльні. Вам потрібні гроші? То чому б їх не отримати зараз?