Banner image

Гроші в кредит онлайн в Чернівцях за кілька хвилин

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 20 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Від фінансових форс-мажорів, на жаль, не застрахований ніхто. Непередбачені витрати на ліки, ремонт авто чи подарунок на весілля можуть пробити добрячу діру у вашому бюджеті. А ще й комуналка, оплата дитячих гуртків та продукти харчування! 

Без паніки! Команда СlickCredit завжди готова прийти на допомогу: пропонуємо миттєвий кредит в Чернівцях:

Кредит онлайн у місті Чернівці: вигідно і без мороки

Сервіс СlickCredit надає миттєві онлайн кредити на банківську карту без купи паперів та витрат часу на стояння у банківських чергах. 

Ми — ліцензована фінансова установа, що неухильно дотримується чинного законодавства. Робимо ваше фінансове життя простішим:

Переваги мікрокредитів від Сlick Credit на карту

Прагнемо, щоб швидка позика на картку в Чернівцях була доступною кожному, тому:

 • швидко ухвалюємо рішення про кредит на нагальні потреби. Подайте заявку — і уже менш ніж за 15 хв на банківську карту надійдуть грошенята. Інколи важлива кожна хвилина!

 • довіряємо вам, як собі. Потрібно взяти кредит в Чернівцях без купи паперових довідок, фото, застави або поручителів? Вам точно у ClickCredit!

 • не забуваємо, що таке делікатність. Ми не будемо телефонувати вашим близьким та розпитувати, для чого вам потрібні гроші в кредит Чернівці;

 • працюємо за ідеальним для клієнта графіком роботи — 24/7, без перерв, вихідних та свят;

 • підлаштовуємось під обставини. Ви можете продовжити термін кредитування, підписавши додаткову угоду та оплативши відсотки за позику;

 • дбаємо про вашу вигоду. Маєте можливість взяти кредит в ClickCredit та погасити його достроково. Пишаємось вашою фінансовою дисципліною!

А ще, маємо для вас чудову програму лояльності, аби ви економили на відсоткових ставках по позичці;

 • уміємо розважати. Так, так, оформити кредит можна з веселощами. Пропонуємо зіграти у спеціальну гру з нашим Голубом. Також постійно тішимо різноманітними акціями та розіграшами.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Умови оформлення грошей в кредит на карту у Чернівцях

 • Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 15 000,00 грн.;

 • Строк кредитування: від 5 до 20 днів — для першого кредиту; від 1 до 30 днів — для повторних кредитів (із можливістю продовження);

 • Відсоткова ставка: від 0,01% до 1,5% на день (застосування знижених процентних ставок залежить від строку позики, програми лояльності та діючих умов акцій).

 • Реальна річна відсоткова ставка — від 3,72% до 19525,37%.

Як отримати швидку позику на картку в Чернівцях за вигідною відсотковою ставкою

Для того, аби отримати позику в Сlick Credit:

 1. Cтворіть особистий кабінет на нашому сайті або у безкоштовному мобільному додатку СlickCredit, який можна завантажити з AppStore/GooglePlay. Для цього вам потрібно лише заповнити коротеньку анкету та підтвердити номер мобільного телефону.

Надалі у особистому кабінеті ви можете брати та погашати онлайн позики, уточнювати умови кредитування, накопичувати бонуси та слідкувати за новинами компанії Сlick Credit.

 1. На онлайн-калькуляторі за допомогою бігунків встановіть суму мікропозики та термін кредитування. Програма миттєво вирахує суму відсотків та загальну суму до сплати по кредиту.

І це усе! Жодних прихованих комісій і платежів — усе прозоро, наче вода у гірському джерелі.

 1. Якщо умови кредиту підходять, натисніть “Отримати кредит”. Декілька хвилин зайчекайте на рішення. Ознайомтесь із паспортом кредиту та підпишіть договір на отримання коштів попередньо із ним ознайомившись. Не встигнете ви й філіжанку кави випити, як надійдуть гроші на банківську картку.

Витрачайте позику у своє задоволення, але з користю та розсудливістю.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Що потрібно для оформлення кредиту онлайн в Чернівцях: отримати позику простіше простого!

Розуміємо: швидка фінансова допомога може знадобитися усім, тому щоб отримати кредит онлайн Чернівці, вам потрібні лише:

 • паспорт (щоб ми переконалися, що ви - повнолітній);

 • ІПН (індивідуальний податковий номер);

 • активна картка в будь-якому банку нашої країни на ваше ім’я. І нас аніскілечки не хвилює баланс на ній;

 • доступ до Інтернету, адже працюємо онлайн, щоб ви могли оформити кредит цілодобово;

 • діючий мобільний номер, щоб ми могли надіслати sms для підтвердження реєстрації на сайті.

І жодних додаткових  паперових документів чи вимог, щоб оформити онлайн кредит в Чернівцях, адже сервіс СlickCredit створений спрощувати життя. 

Пам’ятайте: ми поруч, якщо що :).