Даємо постійним клієнтам до 30 000 грн. під -35%, код: N93
Banner image

Швидкі позики у Хмельницькому

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

 

 

Періодично у кожної людини виникає екстрена потреба у коштах — на ремонт автомобіля чи побутової техніки, на заміну розбитих вікон чи проведення операції. Але далеко не у всіх є фінансовий резерв, що дозволяє обійтися без позик.

Взяти кредит у банку має можливість не кожен — треба як мінімум мати позитивну кредитну історію, а ще — довідку про доходи.

Що робити, якщо потрібний терміновий кредит? Головне — не зневірятися. Швидкі позики у Хмельницькому пропонує мікрофінансовий сервіс ClickCredit. А вимоги, які він висуває, мінімальні.

Кредит онлайн у Хмельницькому: швидкі гроші до зарплати

Якщо людині раптово знадобилася невелика сума грошей, на кілька днів чи на три-чотири тижні, найрозумніше рішення звернутися до ClickCredit. Тут можна отримати позику за кілька хвилин, у режимі онлайн, «не встаючи з дивана».

У чому вигода швидких позик на картку?

Якщо говорити про позички, що надаються ClickCredit, головне — їх оперативність та надійність.

Завдяки нашому сервісу гроші до зарплати у кредит в Хмельницькому може отримати громадянин України якому виповнилося 18 років.

Ми надаємо кредити без паперової довідки про доходи у Хмельницькому у режимі 24/7. Нам не потрібна застава або поручителі. Підтвердить лише свою особу та громадянство України.

 

Ми видаємо кредити на суму від 100,00 грн до 30 000,00 грн.

Строк кредитування — від 1 до 30 календарних днів із можливістю продовження.

Денна відсоткова ставка (новим клієнтам): 0,01% — для кредитів до 500 грн; 1% — для кредитів від 501 грн до 3000 грн 

Реальна річна процентна ставка (новим клієнтам): від 3,72% до 3678,34%

Денна відсоткова ставка (повторним клієнтам): 1,5%

Реальна річна процентна ставка (повторним клієнтам): від 60,47% до 19525,37%

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Які документи необхідні для оформлення позики онлайн у м. Хмельницький?

Щоб отримати кредит онлайн у Хмельницькому за допомогою ClickCredit необхідно мати лише цивільний паспорт та ІПН. Інші паперові документи не потрібні.

Ще для отримання позички потрібно мати активну картку будь-якого банку країни, мобільний телефон та пристрій для виходу в Інтернет — той самий смартфон, комп'ютер, планшет.

Як отримати онлайн кредит без довідки про доходи у Хмельницькому на картку?

Кредит онлайн на картку у Хмельницькому можна оформити за кілька хвилин.

 • Зайдіть на сайт ClickCredit або завантажте на свій смартфон нашу програму з Google Play або AppStore.

 • Виберіть суму та термін позики.

 • Зареєструйтесь, внісши в систему мінімум даних про себе — ПІБ, паспорт, ІПН. Система створить вам «Особистий кабінет».

 • Внесіть дані картки, на яку ми перерахуємо вам гроші, та підтвердить заявку.

Зачекайте кілька хвилин на рішення. Ознайомтесь із паспортом кредиту та підпишіть договір на отримання коштів попередньо ознайомившись із його умовами. Оп! І гроші вже надійшли на ваш рахунок.

Ми стараємося допомагати більшості клієнтів. Спробуйте та переконайтеся в цьому самі.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Як виплатити кредит онлайн?

Погашення позички, взятої в ClickCredit, складності не становить. Найшвидший спосіб — через «Особистий кабінет» позичальника. Там є вкладка «Мої кредити», в ній опція «Погасити позику», натискаємо та вводимо дані тієї картки, з якої будуть списані кошти для погашення. Все.

Є інші можливості. З боргом можна розрахуватись через касу вашого банку або його інтернет-банкінг. Ще варіант — термінали, що приймають платежі — Bank24, City24, EasyPay.

Взяти гроші до зарплати у кредит у Хмельницькому від ClickCredit

Онлайн кредит у Хмельницькому на вигідних умовах можна отримати не скрізь, і зробити це зможе далеко не кожен, а ClickCredit задовольняє переважну більшість заявок.

Кредити від ClickCredit:

 • Оперативні. Ми працюємо цілодобово без перерв, 7 днів на тиждень. Оформити кредит можна за кілька хвилин.

 • Вигідні. Перша позичка видається під символічні відсотки (умови є вище). На наступні поширюється програма лояльності.

 • Зручні. Позику завжди можна продовжити за допомогою підписання додаткової угоди та сплативши відсотки, а можна погасити достроково.

 • Прозорі. У нас немає прихованих платежів, а розмір плати за кредит ви бачите ще до того, як його берете.

Якщо виникла потреба у позикових коштах, не втрачайте часу — звертайтеся до ClickCredit.