Banner image

Позика на картку онлайн

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 90% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Іноді виникають ситуації, коли певна сума грошей потрібна "на вчора" і без кредиту не обійтися. Проте процедура отримання банківського кредиту не є найзручнішою. Доведеться збирати документи, стояти в чергах, чекати на рішення по заявці. Якщо усього цього не хочеться, існує альтернатива — кредит онлайн на картку в Україні в небанківських фінансових компаніях.

Так, фінансовий сервіс ClickCredit надає позику на картку практично миттєво та без зайвої паперової суєти. Щоб його отримати, достатньо заповнити онлайн заявку, витративши на це 10-15 хвилин часу.

Як отримати позику на картку в ClickCredit?

У цій статті ми розглянемо, як отримати позику онлайн, а також обговоримо важливі моменти, такі як відсоткові ставки, умови повернення і безпека угод.

Що потрібно зробити, щоб отримати позику на картку в ClickCredit:

 

 1. Зареєструйтеся на нашому сайті або в мобільному додатку, який можна завантажити в Google Play/App Store.

 2. Виберіть необхідну суму і строк, після закінчення якого зобов'язуєтеся її повернути.

 3. Вкажіть банківську карту (обов'язково особисту) для зарахування грошей.

 4. Ознайомтеся з умовами договору, якщо згодні і немає додаткових питань, підпишіть.

 5. Перевірте баланс картки: гроші зараховуються практично миттєво.

 6. Позика онлайн на картку — обирайте суму та строк

  Онлайн позика — відносно нова послуга на фінансовому ринку. Ще 10-15 років тому в Україні про це і мріяти не могли. Але зараз кількість користувачів подібними сервісами зростає в геометричній прогресії.

  Отже, якщо потрібно терміново повернути сусіду 500 грн, не обов'язково брати кредит онлайн на картку на 15 000.. Навіщо переплачувати відсотки? У ClickCredit можна позичити рівно стільки, скільки потрібно, від 100 грн. На короткий термін — від 1 до 30 днів. Але якщо гроші потрібні довше, ніж на місяць, у нас є безкоштовна послуга пролонгації, отже, можна продовжити термін вашої позики на тих самих умовах.

  Кроки по оформленню онлайн позики

  Крок 1. Реєстрація на платформі ClickCredit.

  Якщо ви плануєте отримувати позики на картку в ClickCredit, потрібно зареєструватися на нашій платформі. Це швидкий і простий процес, який займе всього кілька хвилин вашого часу. Просто заповніть необхідну інформацію, створіть обліковий запис — і ви готові до наступного кроку.

  Крок 2. Заповнення заявки на позику.

  Після завершення реєстрації, наступний етап — подання заявки. Тут вам знадобиться вказати декілька основних даних, включно з сумою позики, терміном погашення та контактною інформацією.

  Крок 3. Затвердження та отримання коштів.

  Як тільки ваша заявка на позику через інтернет буде відправлена, наші спеціалісти почнуть обробляти інформацію. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити максимально швидке затвердження позики. У випадку успіху, кошти будуть перераховані на вашу карту в найкоротші строки.

  Переваги позики на картку в ClickCredit

  Миттєве вирішення фінансових труднощів. Завдяки нашій високоефективній системі обробки заявок отримати позику на картку можна в найкоротші строки.

  Простота і зручність. Ми створили інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє заповнити заявку за кілька хвилин.

  Конфіденційність і безпека. Наша передова система шифрування гарантує безпеку всіх транзакцій.

  Програма лояльності. Ми пропонуємо знижки за промокодами. Також у нас є акції з цінними призами, щоб ви не переплачували, отримуючи позику онлайн на картку.

  Круглодобова підтримка. Наш сервіс працює онлайн 24/7. 

  Кому доступна онлайн позика?

  Від фінансових труднощів не застрахований ніхто. Але позика на будь-яку картку може допомогти в багатьох ситуаціях. Кому вона доступна:

 7. Людям із неідеальною кредитною історією. КлікКредит оцінює не лише минулу історію, а й поточну фінансову ситуацію, таким чином, кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією в нас отримати можливо.

 8. Жінкам/чоловікам у декреті. Інтернет-позика може допомогти вам впоратися з тимчасовими фінансовими труднощами, не виходячи з дому.

 9. Безробітним. Наша скорингова система оцінює вашу здатність повернути запозичене, а не лише ваше поточне працевлаштування.

 10. Фрілансерам. У нас — найзручніший тип позики "до зарплати", з гнучкими умовами, які підходять для людей, що працюють на себе.

 11. Студентам. Навчання може бути дорогим, і навіть студенти іноді потребують додаткових фінансів для покриття своїх витрат, взяти мікрозайм на картку стане відмінним рішенням.

 12. Пенсіонерам. Взяти позику онлайн на картку можливо і людям, які вийшли на заслужений відпочинок.

 13. Причини відмови в отриманні позики

  Ось деякі найпоширеніші причини, з яких кредитор може відмовити:

 14. Погана кредитна історія. Якщо у вас є прострочені платежі, борги або інші негативні записи у кредитному звіті, отримати позику онлайн на карту в Україні може бути складно. Кредитори можуть відмовляти через високий ризик невідшкодування.

 15. Недостатній дохід. 

 16. Високий рівень заборгованості. Якщо у вас вже є інші непогашені кредити, кредитор може боятися, що ви не зможете керувати ще одним.

 17. Як погасити онлайн позику

  Погасити позику на банківську картку ще простіше, ніж отримати. Ви можете зробити це кількома способами:

 18. на сайті кредитора;

 19. у касі будь-якого банку;

 20. через банківський додаток;

 21. через термінал.

 22. Ми рекомендуємо погашати кредит на сайті. Це — найшвидший і найбільш економний спосіб, оскільки у цьому випадку ви не платите комісію банку.

  Гарантії безпечного отримання позики на картку в ClickCredit

  У ClickCredit ви можете бути впевнені, що ваші дані в безпеці, оскільки у нас:

 23. Сувора політика конфіденційності та захищені транзакції.

 24. Весь процес отримання інформації, від подання заявки до закриття кредиту, обробляється з дотриманням високих стандартів безпеки й конфіденційності.

 25. Автоматизовані процеси.Це зменшує ризик людських помилок і підвищує точність та надійність операцій.

 26. Прозорість і чесність.Ми надаємо вам усю інформацію про процес отримання кредиту, умовах та платежах, щоб ви могли приймати взважені рішення.

 27. Надійність і безпека — це те, що відрізняє ClickCredit від інших кредитних установ.

   У ClickCredit можна отримати позику швидко, вигідно та надійно.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Послуги кредитування в ClickCredit