Banner image

Взяти мікропозику онлайн у ClickCredit

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

З кожним роком мікрозайми в Україні мають все більшу популярність. Втім, не лише в Україні. У Сполучених Штатах щорічно близько 12 мільйонів людей користуються цією формою кредитування. Добре розвинений ринок мікропозичок і в Європі. У чому секрет цього явища? Спробуємо розібратися.

Мікропозика на карту: в чому відмінність від кредиту

Якщо людині потрібна велика сума грошей, причому на тривалий термін, наприклад, для придбання квартири, автомобіля або дорогої техніки, вона йде до банку. Це логічно. Але трапляються випадки, коли гроші потрібні невеликі, а потрібні вони терміново. Наприклад:

 • у магазині з'явилася річ, яку дуже хочеться купити, продається вона з гарною знижкою, а до зарплати — ще кілька тижнів;

 • виникла потреба у невідкладному ремонті (наприклад, водопроводу);

 • загубилося щось, без чого важко обійтися (скажімо, мобільний телефон);

 • терміново потрібні кошти на лікування.

Зрозуміло, що перелік таких потреб можна продовжувати. Що робити? Звернутися до банку? Але це потребує часу. Крім того, банки вимагають безліч довідок, і кредити видають далеко не всім. Зокрема, потрібно мати бездоганну кредитну історію. Можна позичити у друзів чи родичів, але ж для цього вони повинні мати зайві гроші...

У подібних екстрених випадках на допомогу приходять мікрофінансові сервіси, такі як Click Credit. Вони дають порівняно невеликі суми (кілька тисяч) та на короткий термін (кілька тижнів). Зате надають мікропозику онлайн, будь-якої миті, без паперових довідок і практично кожному охочому.

Як оформити мікрозайм онлайн швидко і без зайвих питань

Щоб отримати мікрозайм онлайн на картку, потрібно лише звернутися в Click Credit.

Наша організація надає гроші в борг:

 • громадянам України віком від 18;

 • без довідок про доходи (паперових документів);

 • без поруки чи застави;

 • людям, які не мають часу на черги у банку.

Щоб взяти мікрозайм у Click Credit, потрібно лише мати звичайний паспорт громадянина України, ІПН, смартфон або інший мобільний телефон та комп'ютер, а також активну картку будь-якого банку країни.

Часу для оформлення онлайн кредиту потрібно зовсім небагато. Позичальник заходить на сайт Click Credit або завантажує на свій смартфон нашу програму з Google Play або AppStore. На сайті або в мобільному додатку він проходить просту та коротку реєстрацію, заводячи собі «Особистий кабінет». Для цього потрібно лише вказати свої паспортні дані та ІПН. Потім слід вибрати суму та термін позики, а також вказати дані банківської картки, на яку Click Credit перерахує кошти після прийняття рішення,  як тільки ви ознайомитесь із паспортом кредиту і підпишите договір на отримання коштів попередньо вивчивши його умови.

Вся процедура, від початку оформлення заявки до надходження грошей на рахунок клієнта, займає кілька хвилин.

Умови для отримання мікропозики на банківську картку на нашому сайті

Першу мікропозику на карту онлайн ми видаємо на суму до 3000 грн на термін до 20 днів. Сума наступних позик може бути збільшена до 15 000 грн на термін до 30 днів. Стандартний термін кредитування — 30 днів. Але насправді Click Credit цей час не обмежує, клієнт може продовжувати позику підписавши додаткову угоду та сплативши відсотки. З іншого боку, позику можна погасити достроково, заощадивши на відсотках.

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Для постійних клієнтів діють знижки та різноманітні акційні пропозиції, про які ми повідомляємо в наших соціальних мережах. Деталі про знижки та акційні пропозиції регулярно публікуються в наших офіційних соціальних мережах, щоб наші клієнти завжди були в курсі останніх вигідних пропозицій.

Як погасити мікрозайм онлайн на карту?

Для цього клієнт може використати інтернет-банкінг свого банку. Якщо він ним не користується, сплатити позику можна і в касі банку. Крім того, можна скористатися терміналами, які приймають платежі, такими як Bank24, EasyPay, City24.

Але зручніше і найшвидше гасити мікрозайм онлайн на нашому сервері або в додатку Click Credit, завантаженому на смартфон. Робиться це у «Особистому кабінеті», у вкладці «Мої кредити». Потрібно лише вибрати позицію «погашення позики» та внести дані своєї банківської картки — тієї, з якою клієнт збирається оплачувати позику. Операція не складніша за поповнення рахунку мобільного телефону.

Чому, якщо брати мікропозику онлайн, — то тільки в Click Credit

Мікрозайм на карту в Click Credit має цілу низку незаперечних переваг.

 • Ми не вимагаємо жодних паперових документів, крім тих, що засвідчують особу позичальника.

 • Схвалюємо більшість заявок. 

 • Працюємо цілодобово, без вихідних, — отримати позику в Click Credit можна будь-якої миті.

 • Видаємо гроші не просто швидко, а надзвичайно швидко — максимум 15 хвилин — і гроші вже на рахунку клієнта.

 • Гарантуємо збереження персональних даних своїх клієнтів.

 • Можливість пролонгації — якщо клієнт не може розрахуватися вчасно, термін позики може бути продовжений за допомогою підписання додаткової угоди та сплати відсотків.

 • У нас діє програма лояльності для старих клієнтів, а нові отримують мікрозайм на картку майже за нульовою ставкою.

 • Абсолютна прозорість умов — клієнт заздалегідь знає, яку суму йому потрібно буде повернути. Немає жодних прихованих комісій та інших нарахувань. 

Вибираючи фінансову організацію, в якій людина буде брати мікропозику на картку онлайн, варто шукати ту, яка має найвищу надійність, найзручніший сервіс і найбільшу лояльність до своїх клієнтів. Click Credit повністю відповідає цим критеріям. Чи варто дивуватися, що кількість наших клієнтів швидко збільшується?

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image