Banner image

Взяти кредит на карту з поганою кредитною історією

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 90% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Якщо ваша кредитна історія не є бездоганною, взяти кредит онлайн на карту може бути проблематично. Навіть, якщо ви завжди своєчасно погашали кредити, але забували сплатити за комунальні послуги, усе це фіксується та зберігається в УБКІ (бюро кредитних історій). 

Що робити, якщо кредит дуже потрібен, а банк не надає його? Звернутися до фінансової компанії. Наприклад, КлікКредит лояльно ставиться до фінансового минулого своїх клієнтів. У нас можна подати заявку на кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією. Беручи регулярно невеликі позики та оперативно їх повертаючи, можна зовсім позбутися від "маркування" неплатника.

Як отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією?

В основі роботи нашої компанії лежить принцип розуміння та підтримки. Ми намагаємося зробити гроші до зарплати доступними для всіх. Вважаємо, що кожен має право на фінансову допомогу, незалежно від минулих помилок. Тому кредит онлайн з поганою кредитною історією — це реально у нас. Наша скорингова система оцінює безліч показників, не лише високий або низький кредитний рейтинг. Шанс отримати позику є у кожного.

Щоб отримати кредит, вам потрібно виконати наступні кроки:

 1. Заповніть анкету. Вам потрібно вказати основні дані на нашому веб-сайті — ваше ім'я, контактну інформацію, реквізити картки, мінімальну інформацію про себе.

 2. Оберіть умови, за якими хочете отримати кредит на картку з поганою кредитною історією. У нас максимально гнучкі умови, які дозволяють обрати суму та строк, що найкращим чином відповідає вашим потребам.

 3. Отримайте підтримку. На сайті недостатньо інформації? Телефонуйте за контактними номерами або пишіть у чат. Ми гарантуємо швидке розглядання заявок і дозволяємо отримати кредит з поганою кредитною історією без складних процедур і тривалих перевірок.

Умови кредитування з поганою КІ

Фактично, у ClickCredit умови отримання кредиту з поганою кредитною історією ті ж самі, що і з гарною. А саме:

 1. Повноліття. Навіть якщо ви працюєте з 16 років, отримати терміновий кредит на картку у нас зможете тільки досягнувши 18-річного віку.

 2. Громадянство України та проживання на території, підконтрольній Україні. Без дотримання цих двох умов взяти кредит в банку з поганою кредитною історією неможливо. І в фінансовій компанії — також.

Необхідні документи:

 1. Паспорт громадянина України.

 2. Ідентифікаційний код.

Потрібні саме оригінали документів. За копіями кредит на картку миттєво з поганою кредитною історією оформити неможливо.

Також, знадобляться:

 1. Будь-який пристрій з виходом в Інтернет.

 2. Банківська картка, оформлена на того, хто збирається отримати кредит.

Переваги та недоліки кредитів з поганою кредитною історією

Переваги:

 1. Швидке оформлення заявки та отримання коштів.

 2. Зручні способи отримання грошей.

 3. Мінімальний обсяг необхідних документів.

 4. Можливість покращити свою кредитну історію.

Недоліки:

 1. Досить висока відсоткова ставка.

 2. Невелика сума та короткий термін кредитування.

 3. Високі штрафи за прострочення виплат.

Отже, приймаючи рішення, чи варто брати кредит з будь-якою кредитною історією, із негативним кредитним рейтингом, важливо розглянути як позитивні, так і негативні аспекти цього кроку.

Вимоги до позичальників

Ми віримо в те, що кожному повинна бути надана можливість виправити минулі фінансові помилки. Тому ми, в більшості випадків, надаємо гроші в позику з поганою кредитною історією тим, хто мав проблеми з кредитною історією.

Тим не менш, існують певні вимоги, які ми ставимо перед нашими позичальниками, щоб переконатися у їх здатності повернути кредит. Зокрема:

 1. Ідентифікація особи. Ми повинні бути впевнені, що ви — це дійсно ви, а не хтось інший, який заволодів вашим паспортом для отримання швидких позик з поганою кредитною історією. Тому ми просимо вас мати при собі оригінали документів, що підтверджують особу, а також пройти процедуру ідентифікації за допомогою Bank ID.

 2. Громадянство України та проживання на території, що контролюється Україною.

 3. Стабільне джерело доходу. Це може бути заробітна плата, пенсія, орендні платежі або інші форми доходу. Головне — щоб він був регулярним і дозволяв вам вносити платежі, повертаючи кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією.

 4. Свідома фінансова поведінка. Ми оцінюємо кожного заявника індивідуально і вітаємо позитивні зміни у їх фінансовій поведінці. Якщо ви працюєте над покращенням своєї кредитної історії, це буде позитивним фактором при розгляді вашої заявки.

Як виправити погану кредитну історію

Кредитна історія має важливе значення. Навіть якщо зараз ви не плануєте брати кредит на картку з поганою кредитною історією в банку, можливо, у майбутньому вам знадобиться іпотека чи автокредит. Тому працювати над нею варто вже зараз. І якщо в минулому ви допускали фінансові помилки, потрібно працювати над їх виправленням. Ось дієві способи, які допоможуть вам покращити вашу кредитну історію:

 • Оплачуйте рахунки вчасно. Це стосується комунальних платежів, штрафів за паркування та ін.

 • Зменшуйте заборгованість. Якщо у вас є відкритий кредит, оформити кредит з поганою кредитною історією може бути проблематично.

 • Закрийте зайві кредитні картки. Чим більше відкритих кредитних карток, тим вище спокуса витратити ліміт та потрапити в борги.

 • Відкрийте депозит. Навіть невелика сума заощаджень на рахунку характеризує вас з позитивного боку в очах банку.

 • Спробуйте оформити кредит з поганою КІ в фінансовій компанії. Беручи невеликі позики та оперативно їх повертаючи, можна покращити свою КІ.

 • Перевіряйте кредитний звіт на помилки. Навіть незначні неточності можуть вплинути на ваш кредитний рейтинг.

 • Не доводьте до суду. Кредитори, як правило, намагаються максимально йти назустріч, оскільки судові розгляди невигідні обом сторонам.

Будьте терплячі та послідовні. Кредит з поганою КІ можна оформити в фінансовій компанії. Але покращувати її потрібно. Не впадайте у відчай, якщо результати не приходять миттєво. Ваші зусилля будуть винагороджені з часом.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Послуги кредитування в ClickCredit