Banner image

Гроші на карту з поганою кредитною історією — позики в один click

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією — такий запит не рідкість в інтернеті. Чим гірші часи, тим складніше буває виконувати зобов'язання вчасно. Та що робити, якщо гроші потрібні вкрай і прямо зараз, а жоден банк більше не хоче мати з вами справу?

Звісно ж, на другий, третій і навіть п'ятий шанс заслуговує кожен з нас. Бо обставини у всіх справді різні. Наприклад, найчастіше кредитну історію псує… банальна забудькуватість. Адже виплати потрібно вносити до певної дати. Не встигли, прогавили, заплуталися в числах — усе, пиши пропало. Автоматизованій системі байдуже, чому ви не зробили виплату вчасно. Для неї важливий сам факт несплати.

А ще ж, окрім основних виплат, у деяких банках та фінансових компаніях трапляються й додаткові платежі, які ви могли не помітити, читаючи договір. Не всі компанії працюють на ринку кришталево чесно, на жаль. Тому особливо пильно потрібно читати в договорі рядки, написані дрібним шрифтом.

Та в будь-якому разі, для банків не важливі причини клієнтських невдач. Вони просто не хочуть ризикувати, співпрацюючи з клієнтом, який колись не дотримувався графіка. Затримка виплат платежів завжди позначається негативно на кредитній історії. Ось чому не варто допускати прострочень. Потрібно завше повідомляти кредитора про свої тимчасові труднощі та разом шукати вихід.

Взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією — реально

У минулих століттях серед аристократів своєчасне повернення боргу вважалося справою честі. Сарафанне радіо працювало відмінно, тож про банкрутство котрогось із дворян усе вище суспільство дізнавалося миттєво. Перед такою людиною зачинялися усі двері.

Звісно, з того часу багато що змінилося, але легковажне ставлення до боргів незмінно засуджується суспільством. Здебільшого, про кредит онлайн з поганою кредитною історією доводиться забути, навіть якщо звернутися не до банку, а до мікрофінансової організації. Навіть прострочення виплат по комуналці впливають на кредитну історію негативно, що вже й казати про виплати по самим кредитам.  Звісно, ви можете зібрати великий пакет документів, які будуть свідчити про офіційне працевлаштування, чималий щомісячний дохід, наявність пасивного доходу, рухомого та нерухомого майна тощо. Можна навіть заручитися підтримкою поручителів.

Але…

Кредит з поганою історією взяти дуже й дуже складно.

До речі, звучить як нонсенс, але є підтвердженим фактом: до поганої кредитної історії більшість фінансових моніторингів прирівнюють і нульову історію! Тобто, якщо людина завжди жила від зарплати до зарплати, жодного разу не взявши кредит, банкіри засумніваються, давати їй його чи ні.  Логіка проста: неперевіреним людям довіряють неохоче.

 Де та як можна терміново отримати гроші на картку з поганою кредитною історією?

Якими б фатальними не видавалися написані вище абзаци, вихід є. Кредит з поганою кредитною історією взяти можливо. Як його оформити, куди звертатися? 

Звісно ж, ми не маємо на увазі ломбарди. Хоча там швидко видадуть кредит на карту з поганою кредитною історією, але — під заставу цінних речей. Та чи варто ризикувати своїм майном? Кожен на це питання відповідає сам.

Ми ж можемо запропонувати привабливішу альтернативу. 

ClickCredit — фінансовий сервіс швидкої грошової допомоги. 

Ми лояльні до своїх клієнтів — не вимагаємо ні застав, ні пошуку поручителів. 

Щоб отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією у нас, досить мати під рукою паспорт, ідентифікаційний код та діючу картку будь-якого українського банку, на яку будуть зараховані гроші. 

Звісно ж, ми не єдині на ринку, хто не зважає на репутацію позичальників. Однак, на відміну від багатьох інших компаній, ми ніколи:

  • не підвищуємо відсотки — вони незмінні до кінця дії Договору;

  • не приховуємо платежі — усю суму “переплати” можна миттєво вирахувати на нашому калькуляторі на сайті або в додатку;

  • не турбуємо близьких та колег наших клієнтів настирливими телефонними дзвінками.

Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн у Click Credit

Вам необхідно взяти кредит з поганою кредитною історією? Звертайтеся до фінансового сервісу ClickCredit. Наші умови відкриті та прозорі. У нас гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Часом, ми навіть вигідніші, ніж банківська кредитка з пільговим періодом. Тому що, знімаючи гроші з кредитки, ви завжди платите чималеньку комісію. Ми ж видаємо гроші на будь-яку банківську картку, тож вам не потрібно платити комісію за зняття готівки..

Ми знаємо, як легко можна зіпсувати навіть ідеальну кредитну історію — для цього не обов'язково бути злісним неплатником. Тож кожен заслуговує отримати ще один шанс, щоб взяти кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією. 

Умови отримання позики на банківську картку з поганою кредитною історією на нашому сайті 

Щоб отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, потрібно:

  • бути повнолітнім громадянином України;

  • мати смартфон або інший гаджет із виходом в інтернет;

  • мати банківську картку (оформлену на людину, яка бере позику);

  • підготувати документи, що підтверджують особистість — паспорт та ідентифікаційний код.

Тож, як бачимо, гроші на карту з поганою кредитною історією — це цілком можливо, безпечно та надійно, якщо знаєш, куди звертатися. Тож сміливо рекомендуйте нас своїм друзям. До речі, за рекомендації ми віддячуємо приємними бонусами. 

Чому в нас реально взяти кредит на карту з поганою кредитною історією? Наш досвід підказує, що позичальники, від яких відмовилися банки, вважаючи неблагонадійними, часто показують себе з якнайкращого боку і стають постійними клієнтами, справно виплачуючи платежі. 

Кредит на карту з поганою історією — не диво. Це звичайна буденна річ. Пам'ятайте: будь-які труднощі — тимчасові.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image