Banner image

Кредит без відмови

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,71% до 3422,24% 
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 30 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 95% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 80,62% до 73355,17% 
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 5% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

Гроші мають властивість закінчуватися у найбільш незручний момент. Та не варто впадати у відчай. У нашій країні навіть, маючи неідальну кредитну історію, можна знайти вихід. Онлайн кредит без відмови, який миттєво перераховується на картку, — не вигадка маркетологів, а реальність. Як швидко та просто отримати фінансову підтримку розкажемо у цій статті.

Де отримати позику з неідеальною кредитною історією?

Якщо на вашій кредитній історії є темні плями, отримати онлайн кредит без відмови може здаватися непосильною задачею, але це не так. Якщо гроші знадобилися “на вчора”, куди бігти? Є декілька варіантів.

 1. Банк. Тут, як правило, обережно ставляться до клієнтів, які в минулому порушували умови договору. Однак, можливість взяти кредит, навіть у такій ситуації, є. Для цього потрібно знайти того, хто поручиться за вас перед банком. У поручителя має бути ідеальна кредитна історія та стабільний дохід. Знайти такого поручителя буває досить складно, тому що не кожна людина готова взяти на себе ризик оплачувати, в разі чого, чужі борги. 
 2. Ломбард. Безвідмовною альтернативою банку є ломбард. Тут дійсно не цікавляться кредитною історією та платоспроможністю позичальників. Проте гроші видають під заставу цінних речей — ювелірних виробів, техніки тощо. Цей спосіб швидкий та зручний, адже не потрібно турбувати близьких своїми тимчасовими труднощами. Але він має величезний недолік — ризик втратити заставне майно, якщо не вдасться вчасно повернути борг.
 3. Фінансова компанія. Щоб отримати кредити без відмови на карту у небанківській фінансовій компанії, не потрібні поручителі. Також не доведеться документально підтверджувати доходи. Це, звичайно, безумовний “плюс”. Шанси отримати кредит із поганою кредитною історією досить високі, але не 100%. Порівняно з банками, фінкомпанії пропонують більш гнучкі умови та м’якші вимоги до клієнтів. “Мінус” — невелика сума та короткий строк кредитування, дещо вища ставка, ніж у банку.

Як перевірити кредитну історію?

Перевіряти кредитну історію варто регулярно, не лише тоді, коли потрібна позика. В Україні активно працюють чотири кредитні бюро, кожне з яких має свої особливості та бази даних:

Назва бюро

Особливості

Розмір бази, вимірюється в кредитних історіях

Українське бюро кредитних історій (УБКІ)

Найбільше в Україні, створене Приватбанком

понад 70 000 000

Міжнародне бюро кредитних історій (МБКІ)

Співпрацює з більшістю банків та фінкомпаній, налічує близько 100 партнерів

20 000 000

Перше українське бюро кредитних історій 

Співпрацює з більшістю вітчизняних банків

близько 15 000 000

Українське кредитне бюро

Співпрацює з крупними вітчизняними банками та деякими страховими компаніями

близько 4 000 000

Кожен громадянин України має право раз на рік безкоштовно перевірити свою кредитну історію. Наступні запити протягом цього ж року обійдуться в 90 грн. До прикладу, на сайті УБКІ можна просто та швидко подати запит. Також можливо отримати кредитну історію поштою, відправивши відповідну заяву з необхідними даними.

Для подання запиту слід вказати паспортні дані, ІПН, адресу проживання та реєстрації.

Перевірка кредитної історії дозволяє дізнатися, чи є у вас борг та кому ви винні грошей. Це важливо, оскільки знання своєї кредитної історії допомагає планувати фінанси та спрогнозувати, чи можливо отримувати позики без відмови. 

Як виправити свою кредитну історію?

Останнім часом в інтернеті з’являється чимало повідомлень на кшталт "допоможу відбілити кредитну історію", "виправити дані в УБКІ" тощо. Важливо розуміти, що дані в кредитних бюро зашифровані, і доступ до них має обмежене коло осіб. Видалення або внесення змін до цих даних — дуже складна процедура. Таким чином, будь-які обіцянки зробити це за певну плату — не що інше, як черговий спосіб видурити гроші у населення.

“Відбілити” кредитну історію за допомогою "помічників" — неможливо. Але цілком реально зробити самостійно. Це поступовий процес, який вимагає терпіння і дисципліни.

 Ось кілька кроків, які допоможуть вам покращити вашу кредитну історію:

 1. Перевірте кредитну історію.  Знайшовши помилки або неточності, зв'яжіться з кредитним бюро для їх виправлення.
 2. Регулярно сплачуйте борги. Навіть якщо у вас уже є прострочені платежі, почніть сплачувати їх хоча б частково, а там, як кажуть, вода камінь сточить.
 3. Закрийте зайві кредитні картки. Не варто відкривати більше 1-2 кредиток. В очах кредитора це виглядає як певні труднощі з грошима у клієнта. Особливо, якщо на кредитках постійний “мінус”.
 4. Візьміть позику у фінансовій компанії та сплатіть її. Можна позичити маленьку суму, скажімо, 500 грн на короткий строк - днів на 5. Так переплата по позиці буде мінімальною. Головне — вчасно повернути її. Повторіть “фокус” декілька разів. Таким чином із часом можна повернути собі репутацію надійного позичальника.

Як взяти кредит у ClickCredit?

Ось покрокова інструкція, як це зробити:

 1. Зареєструйтеся на сайті. Перейдіть на офіційний сайт ClickCredit та створіть особистий кабінет. Для цього вам потрібно вказати особисті дані, такі як ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти.
 2. Пройдіть ідентифікацію. Щоб підтвердити, що ви — це дійсно ви, а не хтось скористався вашими документами, потрібно ідентифікувати особу через BankID. Це швидко та безпечно.
 3. Заповніть заявку. Заповніть онлайн-заявку на отримання кредиту. Вкажіть необхідну суму та термін кредиту.
 4. Дочекайтеся рішення. Після подання заявки система автоматично перевіряє інформацію. Зазвичай процес займає кілька хвилин. 
 5. Отримайте гроші на картку. Якщо заявка схвалена, гроші будуть перераховані на вказану вами банківську картку майже миттєво.

Отже, отримати мікропозику без відмови — цілком реально, у ClickCredit шанси на це високі. Ми лояльно ставимося до клієнтів і пропонуємо гнучкі умови кредитування, навіть, якщо кредитна історія не є ідеальною. Наша мета — надати клієнтам необхідну фінансову підтримку швидко та зручно.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image