Banner image

Гроші до зарплати онлайн на картку

Так воно і є

Що робить ClickCredit найкращим сервісом з оформлення кредиту онлайн на картку?

01
Швидкість

Рішення по заявці ми приймаємо за декілька хвилин. Якщо ви уважно заповнили анкету та без помилок вказали паспортні дані, ідентифікаційний код та номер своєї картки для зарахування грошей — максимум, через 5 хвилин гроші на карту онлайн будуть зараховані.

02
Універсальність

Наші кредити призначені для повнолітніх громадян України, які шукають надійне фінансове рішення. Ми глибоко цінуємо кожного нашого клієнта і щиро піклуємося про них. Тому з особливою увагою ставимось до кожного, намагаючись надати найбільш лояльні умови та створити комфортний досвід співпраці. Разом з нами ви зможете здобути фінансову впевненість та здійснити свої мрії. Довіртеся нам, і ми з радістю допоможемо вам на вашому шляху до фінансового благополуччя.

03
Професійність

ClickCredit — це досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу. Ми проконсультуємо вас із будь-якого питання, допоможемо оформити заявку, розкажемо, як отримати гроші в кредит онлайн на картку та як їх повернути.

04
Комфортність

На відміну від банківського продукту, позика в ClickCredit — це можливість позичити невелику суму грошей, де б ви не знаходилися й саме тоді, коли вона потрібна найбільше. Ми не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів.

05
Вигідність

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Війна принесла нашій країні багато страждань та болю. Вона понівечила людські долі,  розхитала економіку. Чимало заводів, підприємств, установ були зруйновані, постраждав бізнес і прості робітники. Ціни стрімко піднялися вгору, а зарплати, здебільшого, залишилися на довоєнному рівні. При цьому необхідність платити за проїзд, житло, одяг, продукти ніхто не скасовував. Добре, якщо зарплату виплачують вчасно, а якщо ні?.. 

Турбувати близьких та друзів не завжди зручно, адже вони можуть бути в подібному становищі. Тож кращий вихід — кредит. Але, щоб його отримати в банку, потрібно знайти час, підлаштуватися під графік роботи відділення. А перед цим ще й зібрати купу паперів, щоб довести свою платоспроможність.

Чи вартують усі ці зусилля того, щоб отримати невелику суму на картку? Напевно, що ні. Якщо потрібні невеликі гроші до зарплати, їх швидше й зручніше позичити на одному з надійних фінансових сервісів.

У цій статті ми розкажемо, що це за послуга така — кредити до зарплати.

Позика до зарплати на картку онлайн — твій зручний вихід

Що таке позика до зарплати на картку і чим вона відрізняється від звичайного банківського кредиту? 

По-перше, цю послугу надають не банки, а фінансові сервіси. Користуватися такими сервісами безпечно, адже вони теж підпорядковуються НБУ. 

По-друге, така послуга видається завжди на короткий строк, зазвичай — до 30 календарних днів. 

По-третє, сума позики — невелика, в середньому до 15 000 грн.

Процедура отримання позики до зарплати значно простіша, ніж банківського кредиту. Вона не вимагає жодних паперових документів, крім тих, що засвідчують особу, візит до відділення теж не потрібен.

Хто і як може отримати швидкі гроші до зарплати на карту?

Отримати гроші до зарплати на карту може повнолітній громадянин України. Для цього потрібно:

Скачати додаток ClickCredit в Google Play або App Store;

Уважно заповнити анкету: паспортні дані, ідентифікаційний код, додаткова інформація. 

Обрати суму та строк, за які плануєте повернути гроші до зарплати на картку онлайн. 

Вказати реквізити банківської картки, на яку зараховувати гроші до зарплати онлайн на карту.

Відправити заявку та зачекати декілька хвилин.

Отримати сповіщення про розгляд. У разі позитивного рішення ознайомитись із паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та підписати його — перевірити баланс на картці і користуватися грошима.

Умови швидкого кредитування до зарплати в Click Credit

Для того, щоб отримати гроші до зарплати на картку онлайн, не потрібно виконувати умови складних процедур, збирати паперові довідки, шукати поручителів. Ми подбали про те, щоб кредит до зарплати на картку був максимально простою та зручною послугою. Щоб його отримати, знадобляться:

 • український паспорт

 • ідентифікаційний код

 • смартфон із виходом в інтернет

 • банківська картка (обов'язково оформлена на ім'я позичальника)

Тож, послуга гроші до зарплати на картку завжди доступна нашим клієнтам. 

Яку суму можна отримати в ClickCredit?

Фінансовий сервіс ClickCredit видає гроші до зарплати на картку на короткий строк — до 20 днів при першому зверненні, та до 30 днів — при другому зверненні. 

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Для постійних клієнтів діють знижки та різноманітні акційні пропозиції. Деталі про знижки та акційні пропозиції регулярно публікуються в наших офіційних соціальних мережах, щоб наші клієнти завжди були в курсі останніх вигідних пропозицій.

Як повернути кредит онлайн?

Гроші до зарплати онлайн повернути так само просто, як і позичити. Це можна зробити:

 • онлайн через особистий кабінет (найшвидший та найзручніший спосіб);

 • онлайн через банківські додатки, за реквізитами;

 • оффлайн в касі банку, за реквізитами;

 • оффлайн в будь-якому терміналі (потрібно буде знайти ClickCredit в переліку Банківських та інших фінансових послуг та ввести свій номер телефону, щоб підтягнулася сума заборгованості).

Кредит до зарплати на картку: переваги взяти гроші в Click Credit

У багатьох випадках оформити кредитку в банку вигідніше, ніж кредит на карту до зарплати. Тому що розплачуватися в магазинах кредиткою можна без додаткових комісій. Якщо ж встигнути погасити борг по кредитці до закінчення пільгового періоду, можна узагалі не переплачувати. Проте в банківської кредитки є мінуси перед послугою швидкі гроші до зарплати від Click Credit. А саме:

 • щоб зняти готівку з кредитної картки (банківський продукт) потрібно заплатити чималу комісію. Гроші в кредит до зарплати від ClickCredit надходять на будь-яку, вказану клієнтом, банківську картку, тому їх можна зняти без комісії;

 • у випадку погіршення кредитної історії банк анулює ліміт по кредитці. Ми лояльно ставимося до клієнтів із неідеальною кредитною історією;

 • сервіс готовий надати фінансову допомогу в режимі 24/7. Тож навіть якщо ви — Бетмен і гроші вам потрібні негайно, до того, як проспівають треті півні, ми прийдемо на допомогу;

 • позика до зарплати на карту — це онлайн послуга, вам не потрібно стояти в черзі, витрачати час та гроші, щоб дістатися до нашого офісу;

 • договір та умови написані просто й доступно, без “підводних каменів”.

Навіть якщо наразі вам не потрібен кредит до зарплати онлайн, рекомендуємо вам зареєструватися  на сервісі. Адже найбільше часу займає саме реєстрація (15-20 хвилин). Оформлення ж та розгляд заявки — до 5 хвилин. Тож подбайте про свою фінансову “подушку безпеки” — реєструйтеся на ClickCredit.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image