Banner image

Гроші до зарплати онлайн на картку

Умови

Отримайте будь-який кредит за 5 хвилин

НОВОМУ до 3 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • 0.01% до 500 грн,
  1% від 501 грн до 3000 грн та/або строк понад 10 днів відсоткова ставка
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка - від 3,72% до 3678,34%
 • Супровідні послуги відсутні
ПОСТІЙНОМУ до 15 000 грн
 • від 5 до 30 днів термін позики
 • знижки до 90% постійним клієнтам
 • продовження кредиту до 30 днів
 • реальна річна процентна ставка – від 60,47% до 19525,37%
 • Супровідні послуги відсутні 

            

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі.
Щоденна процентна ставка = 1,5%
Реальна річна процентна ставка = 9089,90%
Сума позики – 1000,00 грн.
Строк користування позикою – 30 днів.
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн.
Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн.
Сума процентів до повернення – 450,00 грн.
Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

 

 

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ».

Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.

Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом та комісії, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:

 • Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;

 •  Якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».

 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номерами +38 095 656 11 33, +38 067 656 11 33, +38 063 656 11 33.

 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту  вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Так воно і є

ClickCredit - найкращий сервіс оформлення кредиту на картку

Швидкість
Швидкість

Рішення по заявці за 5 хвилин

Універсальність
Універсальність

Видаємо позику всім громадянам України від 18 років

Професійність
Професійність

Досвідчена команда фахівців, які люблять свою роботу

Комфортність
Комфортність

Не беремо застав і не змушуємо вас шукати поручителів

Вигідність
Вигідність

Продовження до 30 днів Знижки до 80% постійним клієнтам

Нам приємно

Відгуки користувачів

Мне очень понравилось приложение, все очень быстро и удобно.

author1 image
Николай Ефимов
Google Play

Нарешті нормальний додаток! Здивували. Без проблем і дуже швидко отримала гроші. Рекомендую.

author2 image
Карiна Ю.
App Store

Хорошее приложение и большое количество скидок. Есть небольшой прикольчик в виде игры! Игра затягивает)) еще и скидку выиграл.

author3 image
Юрий Косинок
Google Play

Класний додаток. Гроші отримала, дуже вдячна!

author4 image
Альбiна Вишнева
Google Play

Ну наконец-то нашла свое приложение! Ребятам есть куда расти, но в целом я быстро получила необходимую сумму и без лишней возни.

author5 image
Саша Юрченко
App Gallery

Нормальное приложение! Удобный интерфейс, большие скидки и главное без проблем.

author6 image
Стас Зубенко
App Store

Быстро, удобно и весело))) Голуби классные!

author7 image
Максим Павлик
Google Play

Спасибо за то, что выручили! Буду теперь постоянно обращаться.

author8 image
Евгений Амосов
App Store

 

Війна принесла нашій країні багато страждань та болю. Вона понівечила людські долі,  розхитала економіку. Чимало заводів, підприємств, установ були зруйновані, постраждав бізнес і прості робітники. Ціни стрімко піднялися вгору, а зарплати, здебільшого, залишилися на довоєнному рівні. При цьому необхідність платити за проїзд, житло, одяг, продукти ніхто не скасовував. Добре, якщо зарплату виплачують вчасно, а якщо ні?.. 

Турбувати близьких та друзів не завжди зручно, адже вони можуть бути в подібному становищі. Тож кращий вихід — кредит. Але, щоб його отримати в банку, потрібно знайти час, підлаштуватися під графік роботи відділення. А перед цим ще й зібрати купу паперів, щоб довести свою платоспроможність.

Чи вартують усі ці зусилля того, щоб отримати невелику суму на картку? Напевно, що ні. Якщо потрібні невеликі гроші до зарплати, їх швидше й зручніше позичити на одному з надійних фінансових сервісів.

У цій статті ми розкажемо, що це за послуга така — кредити до зарплати.

Позика до зарплати на картку онлайн — твій зручний вихід

Що таке позика до зарплати на картку і чим вона відрізняється від звичайного банківського кредиту? 

По-перше, цю послугу надають не банки, а фінансові сервіси. Користуватися такими сервісами безпечно, адже вони теж підпорядковуються НБУ. 

По-друге, така послуга видається завжди на короткий строк, зазвичай — до 30 календарних днів. 

По-третє, сума позики — невелика, в середньому до 15 000 грн.

Процедура отримання позики до зарплати значно простіша, ніж банківського кредиту. Вона не вимагає жодних паперових документів, крім тих, що засвідчують особу, візит до відділення теж не потрібен.

Хто і як може отримати швидкі гроші до зарплати на карту?

Отримати гроші до зарплати на карту може повнолітній громадянин України. Для цього потрібно:

Скачати додаток ClickCredit в Google Play або App Store;

Уважно заповнити анкету: паспортні дані, ідентифікаційний код, додаткова інформація. 

Обрати суму та строк, за які плануєте повернути гроші до зарплати на картку онлайн. 

Вказати реквізити банківської картки, на яку зараховувати гроші до зарплати онлайн на карту.

Відправити заявку та зачекати декілька хвилин.

Отримати сповіщення про розгляд. У разі позитивного рішення ознайомитись із паспортом кредиту, умовами договору на отримання коштів та підписати його — перевірити баланс на картці і користуватися грошима.

Умови швидкого кредитування до зарплати в Click Credit

Для того, щоб отримати гроші до зарплати на картку онлайн, не потрібно виконувати умови складних процедур, збирати паперові довідки, шукати поручителів. Ми подбали про те, щоб кредит до зарплати на картку був максимально простою та зручною послугою. Щоб його отримати, знадобляться:

 • український паспорт

 • ідентифікаційний код

 • смартфон із виходом в інтернет

 • банківська картка (обов'язково оформлена на ім'я позичальника)

Тож, послуга гроші до зарплати на картку завжди доступна нашим клієнтам. 

Яку суму можна отримати в ClickCredit?

Фінансовий сервіс ClickCredit видає гроші до зарплати на картку на короткий строк — до 20 днів при першому зверненні, та до 30 днів — при другому зверненні. 

Нові клієнти, які вперше беруть позику сумою до 500 грн на строк до 10 днів, можуть розраховувати на ставку 0,01% на день. Нові клієнти, які бажають позичити більшу суму грошей або на довший строк, можуть розраховувати на ставку 1% на день.

Для постійних клієнтів діють знижки та різноманітні акційні пропозиції. Деталі про знижки та акційні пропозиції регулярно публікуються в наших офіційних соціальних мережах, щоб наші клієнти завжди були в курсі останніх вигідних пропозицій.

Як повернути кредит онлайн?

Гроші до зарплати онлайн повернути так само просто, як і позичити. Це можна зробити:

 • онлайн через особистий кабінет (найшвидший та найзручніший спосіб);

 • онлайн через банківські додатки, за реквізитами;

 • оффлайн в касі банку, за реквізитами;

 • оффлайн в будь-якому терміналі (потрібно буде знайти ClickCredit в переліку Банківських та інших фінансових послуг та ввести свій номер телефону, щоб підтягнулася сума заборгованості).

Кредит до зарплати на картку: переваги взяти гроші в Click Credit

У багатьох випадках оформити кредитку в банку вигідніше, ніж кредит на карту до зарплати. Тому що розплачуватися в магазинах кредиткою можна без додаткових комісій. Якщо ж встигнути погасити борг по кредитці до закінчення пільгового періоду, можна узагалі не переплачувати. Проте в банківської кредитки є мінуси перед послугою швидкі гроші до зарплати від Click Credit. А саме:

 • щоб зняти готівку з кредитної картки (банківський продукт) потрібно заплатити чималу комісію. Гроші в кредит до зарплати від ClickCredit надходять на будь-яку, вказану клієнтом, банківську картку, тому їх можна зняти без комісії;

 • у випадку погіршення кредитної історії банк анулює ліміт по кредитці. Ми лояльно ставимося до клієнтів із неідеальною кредитною історією;

 • сервіс готовий надати фінансову допомогу в режимі 24/7. Тож навіть якщо ви — Бетмен і гроші вам потрібні негайно, до того, як проспівають треті півні, ми прийдемо на допомогу;

 • позика до зарплати на карту — це онлайн послуга, вам не потрібно стояти в черзі, витрачати час та гроші, щоб дістатися до нашого офісу;

 • договір та умови написані просто й доступно, без “підводних каменів”.

Навіть якщо наразі вам не потрібен кредит до зарплати онлайн, рекомендуємо вам зареєструватися  на сервісі. Адже найбільше часу займає саме реєстрація (15-20 хвилин). Оформлення ж та розгляд заявки — до 5 хвилин. Тож подбайте про свою фінансову “подушку безпеки” — реєструйтеся на ClickCredit.

Встанови додаток, щоб гроші завжди були під рукоюemoji image

Download image

Послуги кредитування в ClickCredit