Акція "LOVELY BIG SALE": буде 41 переможець!

 

Друзі, наближається День усіх закоханих. Звісно ж, ми не можемо не відзначити таке важливе свято. Тому що кожен із нас має кохану людину, правда ж? Як мінімум, одну (себе). Тож, щоб у вас було більше вільних коштів на подарунок, ми розіграємо 41 сертифікат номіналом 500 грн!

Що потрібно зробити:

Взяти кредит під час дії акції. У цей час діятиме знижка 60% на кредити для всіх постійних клієнтів ClickCredit, її можна буде знайти в Особистому кабінеті.

Для наших нових друзів, як завше, діє знижка в розмірі 99,9%. Але, щоб узяти участь в розіграші сертифікатівї, потрібно встигнути закрити перший кредит та взяти другий (акційний, зі знижкою 60%).

Що можна отримати:

Серед учасників, які виконають визначені вище умови, будуть обрані рандомним чином 41 переможець.

Кожен переможець отримає сертифікат номіналом 500 грн, який можна використати на оплату відсотків по позикам у ClickCredit. Також, на додачу, кожен переможець отримає можливість продовження кредиту на термін до 30 діб без додаткових оплат.

Як відбуватиметься розіграш?

Сертифікати ми будемо розігрувати за допомогою серісу Random.org. Щодня — по 1 сертифікату, а 9 березня розіграємо 5 сертифікатів. Відео з розіграшу будемо викладати в нашому інстаграмі.

Термін дії акції?

Акція стартує 31 січня о 12.00 год за київським часом. Завершиться наприкінці доби 8 березня.

Як активувати сертифікат?

Для того, щоб скористатися виграшем, потрібно перед оплатою позики зателефонувати нашій Службі турботи та продиктувати їм код сертифікату. Також необхідно повідомити суму списання. Контакти, як завше, можна знайти на сайті. Та, для вашої зручності, продублюємо й тут:

+380 95 656 11 33

+380 67 656 11 33

+380 63 656 11 33 

Термін дії сертифікату:

Скористатися виграним сертифікатом можна протягом 30 діб із моменту оголошення переможця. На 31 добу він перетвориться на гарбуза, тобто, скористатися ним буде уже неможливо.

Нехай пощастить саме Вам!
Офіційні правила акції

Вгору