Де можна терміново взяти гроші без повернення?

В умовах фінансової нестабільності та економічної кризи багатьом людям потрібні гроші без повернення . Причинами пошуку додаткових коштів є втрата роботи, низька зарплата, швидке зростання цін на комунальні послуги та товари першої необхідності. У таких ситуаціях потрібне фінансування ззовні, яке підтримає матеріальний стан людини. У статті розглянемо, які є варіанти безповоротної позички, і навіть куди звертатися, якщо вони не підходять.

Позика у родичів та друзів

Це перший і найпоширеніший вихід, якщо шукаєте, де взяти гроші терміново без повернення . Зазвичай, без будь-яких умов матеріальну допомогу нададуть батьки, діти, бабусі, тобто найближчі члени сім'ї. Переваги рішення:

  • відсутність бюрократії – не треба збирати документи та підписувати договір, як у офіційних фінансових установах;
  • кредитна історія не має значення – ніхто з близьких не перевірятиме, чи сумлінним платником ви були раніше;
  • висока швидкість – сім'я може дати гроші одразу, як тільки ви попросите;
  • ніяких відсотків - вам не доведеться повертати велику суму.

Якщо ви просите у членів сім'ї, така позичка справді може бути безповоротною, тобто ви берете навіть не в борг, вам надають матеріальну підтримку. Однак у більшості ситуацій люди обіцяють повернути гроші, хоча й не завжди дотримуються термінів.

Якщо мова не про членів сім'ї, а про друзів та знайомих, зазвичай мається на увазі повернення. При цьому хорошим тоном відразу позначити терміни і не порушувати їх. Однак тут є підводні камені: якщо ви берете в борг у друзів занадто часто, не віддаєте або повертаєте гроші із запізненням, в якийсь момент можете опинитися на самоті, оскільки знайомі вас уникатимуть. Адже недаремно існує приказка: «Хочеш втратити друга – дай йому грошей». Тому при зверненні до знайомих ми рекомендуємо обговорити умови та терміни повернення на березі, а також їх дотримуватися.

Ломбарди

Це друга відповідь на запитання, хто може дати гроші без повернення . Ломбарди – це різновид фінансових установ, які видають позички під заставу будь-якого майна. Схема співпраці виглядає так: ви приходите в ломбард, приносите із собою цінну річ, співробітник ломбарду її оцінює і видає вам певну суму грошей. Протягом конкретного часу ви повинні повернути кошти, інакше ваша застава переходить у власність ломбарду. Як заставу можна використовувати антикваріат, ювелірні вироби, мобільні телефони, побутову техніку та інші речі, що становлять цінність на ринку.

Переваги роботи з ломбардами:

  • не потрібно збирати документи, надавати підтвердження офіційної роботи та рівня доходу – ваші фінансові можливості не мають значення, адже ви приносите заставу;
  • висока швидкість – вам доведеться лише дочекатися оцінювання, після чого відразу отримаєте гроші (на картку чи готівкою);
  • умови отримання грошей дійсно можуть не мати на увазі зобов'язання повернення – якщо у попередньому випадку повернути борг виступає гарним тоном та гарантією того, що стосунки з друзями не будуть зіпсовані, то за співпраці з ломбардами ви можете навіть не планувати повертати кошти, якщо готові назавжди розлучитися із заставним майном.

Однак тут є негативні моменти. Насамперед, ломбард зацікавлений у власному заробітку, тому оцінка застави завжди в кілька разів нижча за ринкову вартість речі. Другий чинник ризику – можна нарватися на недобросовісних людей чи шахраїв. Наразі в Україні працює безліч ломбардів, не всі з них зареєстровані офіційно, тож перед ухваленням рішення необхідно провести ціле дослідження. Добре, якщо обрана установа має офіційний сайт з детальним описом умов співпраці та контактами для зворотного зв'язку. Звертайте увагу також на досвід роботи, відгуки користувачів та ін. Найкраще поцікавитися у знайомих і вирушити до ломбарду, який вже перевірено на практиці.

Якщо вирішили нести заставу в ломбард, рекомендуємо скласти план повернення коштів, щоб не втратити заставне майно, визначити для себе чіткі терміни і суму, на яку ви розраховуєте.

Продаж речей на вторинному ринку

Це один із найпоширеніших варіантів, коли треба взяти гроші без повернення . У вас має бути майно, з яким не шкода розлучитися, але яке може знадобитися іншим людям, наприклад одяг, побутова техніка, прикраси та ін. У цьому випадку підійде навіть біжутерія ручної роботи: якщо вона зроблена якісно та зі смаком, то цінуватиметься нарівні з фабричними напівдорогоцінними прикрасами. Для продажу підійдуть поширені майданчики на кшталт OLX, також можна запропонувати товари друзям чи знайомим.

Головний плюс такого рішення - ви не просите в борг, а міняєте матеріальні цінності на гроші, так що нічого повертати не доводиться. Тривалий термін очікування. Ви виставляєте річ на майданчик, але ніколи не знаєте, як швидко її куплять.

Благодійні фонди

В Україні працюють чимало таких організацій, готових надати матеріальну підтримку тим, хто потребує. Однак треба розуміти, що вони не роздають гроші всім, хто звернеться. відмовить, оскільки це питання життя і смерті.

Підробіток

Цей підхід відрізняється від інших тим, що тут вам доведеться докласти зусиль для отримання грошей. Якщо на основній роботі дуже низька зарплата, можна або знайти нове місце, або взятися за підробіток - фріланс, догляд за дітьми, прибирання будинків та ін. Від вас це вимагатиме часу та сил, проте ви точно не будете повертати гроші, адже заробите їх власною працею. Крім того, в майбутньому підробіток може стати основним місцем роботи, якщо він вам сподобається і приноситиме більше прибутку, ніж є на даний момент. Мінус у рішення такий самий, як у випадку з продажем речей, – час, однак у деяких випадках можна домовитися про виплати щотижня або навіть щодня після кожної відпрацьованої зміни або виконаного завдання.

Банки та МФО

Серед усіх способів отримання грошей співпраця з фінансовими організаціями залишається найпоширенішою. У банках та мікрофінансових установах можна отримати онлайн-кредит на картку або готівкою, однак у цьому випадку повернення є обов'язковим. Якщо ви не виконуєте боргові зобов'язання, щонайменше зіпсуєте кредитну історію та знижуєте шанси на отримання позики в майбутньому, а як максимум на вас чекають судові розгляди та штраф.

Щодо банків, за швидким кредитом до них краще не звертатися, тому що процедура оформлення досить довга. Вам необхідно особисто відвідати відділення, поспілкуватися з менеджером, надати багато документів, включаючи довідку з офіційного місця роботи та підтвердження доходу. В іншому випадку вам відмовить, тому банківські кредити точно не підійдуть студентам, пенсіонерам, людям, які працюють неофіційно або отримують пасивний дохід.

У мікрофінансових організаціях умови набагато лояльніші. Наприклад, наша компанія характеризується такими перевагами:

  • робота з широкими верствами населення, у тому числі безробітними, мамами в декреті тощо;
  • швидка видача грошей - від подання заявки до зарахування коштів на картку проходить приблизно 15 хвилин;
  • жодної бюрократії – не вимагаємо паперових копій з роботи чи довідок про доходи;
  • видаємо позики навіть клієнтам із поганою кредитною історією;
  • до нас не треба їздити в офіс - процедура здійснюється онлайн, вам тільки потрібний пристрій з виходом в інтернет.

Крім того, у нас є програми лояльності та знижки за відсотками, що робить наші кредити вигіднішими, ніж банківські. Більше інформації можна дізнатись на відповідних сторінках сайту або у менеджерів МФО.

Це все правда

Корисні статті