Хочеш знижку 65%? Голосуй за ClickCredit!

Друзі, компанії ClickCredit лише 2 роки, а нас уже номінували на престижну премію PaySpace Magazine Awards 2022! Ми дуже тішимося, адже це — визнання на Всеукраїнському рівні, що ми розвиваємося у такі надскладні часи! Ми дуже хочемо перемогти. І в цьому нам потрібна ваша допомога.

Підтримайте нашу компанію, а ми вам віддячимо тим, що станемо ще кращими — бо ж вимушені будемо “тримати марку”. І, звісно ж, не залишимо вас без подарунка!  Усім клієнтам, які візьмуть активну участь у голосуванні, ми подякуємо приємним бонусом — подаруємо промокод на знижку 65%!

Як проголосувати?

Голосування відбувається на сайті PaySpace Magazine Awards 2022. Дотримуйтесь простої інструкції:

  • Щоб підтримати ClickCredit у номінації «Найкращий сервіс мікрокредитування», перейдіть за цим посиланням.

Натисніть кнопку «Голосувати» та виберіть зручний спосіб — через Facebook або електронну пошту. Якщо ви голосуєте за допомогою Facebook і ви авторизовані, після переходу за посиланням голос зарахується автоматично. Якщо ви обрали голосування електронною поштою, введіть свій e-mail у полі. Відразу ви отримаєте електронного листа, потрібно відкрити його та підтвердити свій вибір.

Як отримати промокод?

Щоб отримати промокод на знижку 65%, зробіть скріншоти голосування за ClickCredit та надішліть їх на пошту [email protected]. Промокод буде відправлено протягом 48 годин з моменту надсилання листа зі скріншотами.

Дякуємо, друзі! Ваша підтримка для нас надзвичайно важлива! Та головне, що ми разом. Усе буде Україна!

Вгору