Обережно: шахраї!

До уваги споживачів фінансових послуг!

У зв’язку з появою звернень клієнтів, що скаржаться на дії невідомих осіб, які від імені компанії шляхом погроз та шантажу вимагають повернути кошти за кредитними договорами, для убезпечення себе від шахраїв та псевдоколекторів, просимо звернути увагу на наступне:

  1. Під час врегулювання заборгованості нашу компанію представляє ВИКЛЮЧНО ТОВ «КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ» (код ЄДРПОУ: 43328894, адреса: 03035, місто Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 45).
  2. Перед початком взаємодії колекторська компанія ЗАВЖДИ повідомляє боржнику назву компанії, яка представляє інтереси кредитора, правову підставу взаємодії, а також найменування кредитора. Всі розмови колекторської компанії підлягають запису з метою захисту правового інтересу учасників врегулювання простроченої заборгованості, а перед початком взаємодії колекторська компанія повідомляє про таке фіксування боржника.
  3. Представники Товариства не здійснюють врегулювання заборгованості через месенджери (Viber, Telegram та ін.)
  4. Товариство приділяє велику увагу дотриманню норм етичного спілкування як своїх працівників, так і контрагентів. Компанія здійснює постійний моніторинг та контроль за діями власних працівників та представників, шляхом прослуховування записів телефонних розмов з клієнтами.
  5. Товариство та його представники НІКОЛИ не дзвонять третім особам, оскільки це заборонено внутрішньою політикою компанії.
  6. Товариство НІКОЛИ не вимагає повернення заборгованості готівкою, повернення позики та процентів здійснюється ВИКЛЮЧНО у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на банківський рахунок компанії.

У разі надходження будь-яких погроз, некоректної поведінки, шантажу під час врегулювання заборгованості, якщо особа, яка звернулась до Вас з метою врегулювання заборгованості відмовляється повідомляти назву компанії в якій вона працює, не повідомляє правову підставу взаємодії та назву компанії, інтереси якої представляє – рекомендуємо припинити взаємодію з такими особами, а про подібні випадки просимо інформувати Товариство за номерами: 380 95 656 11 33, 380 67 656 11 33, 380 63 656 11 33, на електронну пошту [email protected] або на офіційну поштову адресу: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

Денис Суханов Директор департаменту з операційної діяльності

Чому варто взяти гроші онлайн у ClickCredit?

Денис Суханов Директор департаменту з операційної діяльності

Будь крутішим з ClickCredit